تقویت قوای جنسی, مقالات

قوی ترین داروی گیاهی درمان زود انزالی

درمان زود انزالی ، فروشگاه انلاین مرهم سبز

زود انزالی

برای یافتن قوی ترین داروی گیاهی درمان زود انزالی و حتی درک بهتر زود انزالی بهتر است ابتدا به بررسی پروسه انزال بپردازیم و اینکه اساسا انزال چیست و چگونه اتفاق می افتد. انزال بخشی از فرایند رابطه ی جنسی است که در طول ان رخ می دهد. در ابتدا باید نعوظ صورت بگیرد . نعوظ الت تناسلی از دو طریق رخ می دهد. تحریکاتی حسی به خصوص از طریق بینایی و لامسه . تحریکات ذهنی که به وسیله تصورات ذهن یصورت می گیرد.
پس از مرحله نعوظ و تحریک جنسی مغز فرمان انتقال اسپرم را صادر میکند. اسپرم ها از بیضه به به پروستات منتقل می شوند. در این قسمت مایع چسبناک یا همان مایع منی با اسپرم ها می شود و انزال در داخل بدن رخ می دهد.
پس از آن انزال بیرونی و خروج مایع منی رخ میدهد. دراین مرحله فرد دیگر کنترلی بر روی خروج مایع نداشته و انزال صورت می گیرد. البته ممکن است روند انزال در خواب هم صورت پذیرد. فرد در خواب به مرحله نعوظ رسیده و طی تحریکات جنسی ناشی از رویای شبانه به حدی برسد که انزال اتفاق بیفتد.
در مردان به طور عمومی رسیدن به اوج لذت جنسی همراه با انزال است . پس از خروج مایع و انزال فرد وارد مرحله فرونشانی می شود . در این مرحله آلت تناسلی از حالت نعوظ خارج شده و در این مدت رسیدن به حالت برانگیختگی و اوج لذت جنسی امکان پذیر نخواهد بود.

زود انزالی چیست؟

زود انزالی زمانی رخ می دهد که فرد قبل از تحریک یا نعوظ کامل، پیش از انجام دخول و انجام رابطه ی جنسی یا خلاف میل فرد صورت پذیرد. براساس تحقیقات علمی اگر فرد در بیشتر دفعات رابطه ی جنسی به طوریکه به صورت منظم و با فواصل ۲ الی ۳ روزه انجام شود ، انزال را در زمانی کمتر از ۲ دقیقه تجربه کند می گوییم زودانزالی یا انزال زودرس رخ داده است.
اکثر مردان زودانزالی را در برهه ای از زندگی خود بسته به شرایط تجربه کرده اند. اما این اتفاق به صورت موقت بوده و پس از مدتی به حالت طبیعی باز می گردد. اما نگرانی ها از جایی شروع می شود که این اتفاق از حالت موقت خارج شده و فرد در تمام دفعات رابطه جنسی ان را تجربه می کند. در این مواقع باید هرچه سریعتر برای درمان زود انزالی اقدام کنید.

‎چه عوملی موجب بروز زودانزالی می شوند؟

بروز زودانزالی به عوامل مختلفی بستگی دارد برای درمان زود انزالی بهتر است این عوامل را مورد بررسی قرار دهید. می توان به دو دسته مشکلات روان شناختی یا عوامل جسمانی اشاره کرد.
۱. کمبود هومرمون سرتونین در مردان : به طور معمول اکثر مردانی که دچار کمبود هورمون سرتونین در مغز هستند دچار عارضه ی زودانزالی خواهند شد.
۲. ابتلا به بیماری هایی از قبیل دیابت ، ام اس ، کم کاری یا پرکاری تیروئید و یا بروز مشکلات و بیماری هایی در پروستات و دستگاه تناسلی از دلایل از دلایل جسمانی بروز زودانزالی به شمار می رود.
۳. مصرف دخانیات مثل سیگار و قلیان ، اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی نیز باعث بروز اختلال زود انزالی خواهد شد.
۴. اضطراب ، افسردگی ، وجود تنش های عصبی درمحیط کار ،تحصیل با روابط زناشویی و … ، احساس گناه و نداشتن اعتماد به نفس نیز از عوامل روان شناختی ابتلا به زود انزالی ست.
۵. از دیگر مواردی که میتوان اشاره کرد : خودارضایی ، سرکوب جنسی ، بالارفتن سن ، کامل نشدن بلوغ جنسی و جسمی و …

راه های درمان زود انزالی

برای درمان زود انزالی بهتر است در مراحل اولیه اقدامات لازم صورت گیرد زیرا شانس بهبودی بسیار بالاتر است. اما باید به این تکته نیز توجه داشت که درمان زود انزالی به معنای دیر انزالی و داشتن رابطه ی جنسی به مدت طولانی نیست . بهتر است واقع بین باشید و در نظر داشته باشید که زود انزالی به طور معمول صد در صد درمان نمی شود.
۱.روش های روان درمانی: برای پی بردن به علل و ریشه های زود انزالی خود بهتر است به یک متخصص روان درمانگز یا سکس تراپیست مراجعه کرده و دلایل بروز مشکل را ریشه یابی کنید . به این ترتیب علاوه بر درمان زود انزالی می توانید به بهبود رابطه ی زناشویی نیز کمک کنید.
در بسیاری از موارد بروز زود انزالی ریشه در مشکلات روانی فرد دارد. درمان افسردگی ، اضطراب ، استرس و … در نهایت منجر به درمان زود انزالی نیز خواهد شد . در برخی موارد متخصص ممکن است برای تسریع روند درمان و بهبود دارو تجویز کند.
۲. ترک دخنیات ، مواد مخدر و الکل : بسیار واضح است که زمانی که علت حذف شود ، معلول متعاقبا حذف خواهد شد. در این موارد روند بهبود ممکن است در طولانی مدت اتفاق بیفتد بنابراین نباید ناامید شوید.
۳. روش های جلوگیری از انزال : به این معنی که زمان رابطه جنسی قبل از رسیدن به مرحله ارگاسم رابطه را قطع نموده و پس از زمان کوتاهی دوباره رابطه را از سر بگیرید. راه دیگر جلوگیری از بروز انزال است ، در این روش فرد باید در زمان انزال با فشردن نوک الت مانع انزال شده و در واقع زمان انزال را به عقب بیاندازد.
۴. استفاده از وسایل فیزیکی و کرم ها و اسپری های تاخیری: وسایل فیزیکی مانند کاندوم که با کمتر کردن میزان تحریک پذیری الت تناسلی باعث جلوگیری از انزال زودرس در زمان رابطه خواهد شد. همچنین درمان هایی مانند اسپری ها و کرم های تاخیری نیز می توانند به طور موقت به روند زود انزالی بهبود به ببخشند.
۵. انجام تمرینات کگل: انقباض و انبساط ماهیچه و عضلات کف لگن به طور مداوم و در طولانی مدت باعث بهبود زودانزالی ، درمان بی اختیاری ادرار و بهبود عملکرد پروستات می شود. برای پیدا کردن این عضله هنگام ادرار باید عمل ادرار را متوقف کنید ، عضله ای که در این هنگام حس می کنید عضله مورد نظر است.
۶. درمان های دارویی: یکی از بهترین ، ساده ترین و موثر ترین روش ها استفاده از درمان های دارویی ست . درمان های دارویی شیمیایی باید تنها زیرنظر پزشک و زمانیکه بیماری فرد به مراحل حاد رسیده باشد تجویز شود.
اما درمان با داروهای گیاهی علاوه بر درمان زود انزالی باعث تقویت قوای جنسی فرد نیز خواهد شد. همچنین به دلیل گیاهی و ارگانیک بودن آنها عوارض جانبی خاصی نداشته و میتوان به راحتی استفاده کرد.

قوی ترین داروی گیاهی برای درمان زود انزالی

قوی ترین داروی گیاهی برای درمان زود انزالی جنسینگ است . جنسینگ گیاه بومی آسیای شرقی و شمال آمریکا ست که خواص بسیار زیادی مانند افزایش انرژی ، کاهش سطح قند و کلسترول خون، درمان دردهای ریه ای ، کاهش دهنده روند پیری و تقویت قوای جنسی را داراست.
ریشه گیاه جنسینگ باعث افزایش تولید اسپرم ، تحرک بیشتر اسپرم ، درمان اختلال نعوظ ، بهبود عملکرد جنسی در مردان می شود. یکی از موثر ترین داروهای حاوی عصاره گیاه جنسینگ قرص ویگورمن سیمرغ دارو است. این محصول کاملا گیاهی بوده و ساخت ایران بوده که به راحتی می توانید در فروشگاه انلاین مرهم سبز ان را تهیه فرمایید.
این دارو علاوه بر تقویت قوای جنسی در مردان، باعث افزایش ترشح هورمون مردانه تستوسترون، افزایش تولید اسپرم شده و همچینین زیاد شدن میل جنسی نیز می شود.
جادوی تقویت جنسی و سریعترین راه درمان زودانزالی مصرف عسل به همراه دارچین است. از گذشته های بسیار دور برای درمان زود انزالی و تقویت قوای جنسی در مردان مصرف عسل به همراه دارچین توصیه میشده است.
معجون فنجیوش ترکیبی کاملا گیاهی و ارگانیک است که حاوی عصاره گیاهانی مثل : شقاقل ، عسل ، دارچین ، فلفل سیاه ، هلیله، تخم جرجیر، سپندان، عاقرقرحا، تخم انجره است که در درمان زود انزالی ، مشکلات ناباروری و ناتوانی های جنسی موثر هستند. این معجون به دلیل داشتن ساپونین و انتی اکسیدان های طبیعی موجب افزایش خون رسانی به دستگاه تناسلی شده و درنتیجه به افزاش تولید و تحرک بیشتر اسپرم ها کمک می کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.