مقالات

سنگ حجرالیهود چیست ؟ درمان بیماری سنگ کلیه با سنگ حجرالیهود ،آیا در کپسول کیدستون سنگ حجر الیهود وجود دارد؟

سنگ حجرالیهود چیست ؟ درمان بیماری سنگ کلیه با سنگ حجرالیهود

آیا در کپسول کیدستون سنگ حجر الیهود وجود دارد؟

سنگ حجر الیهود چه مصارفی دارد؟

این سنگ را در چه فراورده های دارویی می توان یافت؟

سنگ حجرالیهود سنگیست مخروطی شکل کمی شبیه به میوه درخت بلوط کوهی ولی با اندازه کوچکتر سنگ حجرالیهود در رنگهای مختلف مثل سفید آبی و مابین آنها فیلی رنگ و همینطور خاکستری یافت می‌شود علت نامگذاری آن به این اسم محل یافت و پیدا شدن این سنگ است که بیشتر در شهر اورشلیم فلسطین اشغالی می باشد .

نمونه این سنگ به رنگ سفید تا فیلی آبی رنگ و آبی روشن با خطوط موازی بر روی آن است و نمونه ماده این سنگ که ان هم داروی دفع و رفع سنگ کلیه میباشد بیشتر مایل به رنگ قرمز و یا سرخ است که از خطوط موازی که بر روی نمونه نر آن است در آن خبری نیست و به صورت ساده و یکدست می باشد .

سنگ حجر الیهود خود یکی از مواد و کانیهای بسیار مفید برای سنگ کلیه و مثانه است که در کپسول کیدستون که غیر از سنگ حجرالیهود از مواد دیگری نیز بهره می برد و در مقاله ای جداگانه به آن می پردازیم استفاده شده است.

استفاده از این کپسول دفع سنگ با نام کیدستون همراه با عرق خارخاسک بسیار مفید می باشد و باعث دفع سنگ کلیه به صورت کم کم و با عوارض کمتر در هنگام دفن می گردد

درمان بیماری سنگ کلیه با سنگ حجرالیهود
بیماری سنگ کلیه

سنگ حجرالیهود چیست ؟ درمان بیماری سنگ کلیه با سنگ حجرالیهودسنگ به اصطلاح سخت و مختلفی است که از مواد و املاح موجود در آب ادرار یا بول ساخته می شود این سنگ ممکن است که در مواردی بسیار ریز بوده و حتی بدون اینکه شخص متوجه شود از مجاری ادراری دفع گردد.

ولی مشکل از جایی شروع می شود که این سنگ در کلیه جا خوش کرده و کم کم بزرگ تر هم می شود و شکل های مختلف و بعضاً تیزی هم به خود می گیرد.

شاید اگر از کسانی که درد سنگ کلیه را تجربه کرده اند بپرسید این درد را جزء در دردناک ترین دردهایی که تجربه کرده اند می دانند سنگ کلیه می تواند باعث کولیک یا قولنج کلیوی گردد و باعث می‌شود در ادرار خون دیده شود و باعث استفراغ و ادرار زجرآوری میشود .

عواملی همچون وجود کلسیم بالا در ادرار، چاقی، درست است چاقی بله شاید این دو را به هم مرتبط ندانید ولی چاقی و کم تحرکی در سنگ کلیه می‌تواند موثر باشد البته محیط و ژنتیک هم جزء مهمترین عوامل سنگ سازی کلیه هستند.

شاید تا به حال شنیده اید که می گویند فلان شخص دارای کلیه سنگ ساز است و بیشتر افراد خانواده شان هم این عارضه را دارند برای اینکه خود را از این مریضی دردناک دور نگه دارید بهتر است آب زیادی بنوشید و استفاده از کپسول کیدستون همراه با عرق خارشتر لیلی همراه با عرق خارخاسک بسیار مفید است .

درمان بیماری سنگ کلیه با مصرف کپسول کیدستون و عرق خارخاسک لیلی و عرق خارشتر لیلی

البته اگر همراه با مصرف کپسول کیدستون و عرق خارخاسک لیلی و عرق خارشتر لیلی یک هندوانه معمولی را با تمام مخلفات رنده کنید و بپزید و صبح و ظهر و شب یک لیوان از آب آن بخورید بسیار مفید است.

خارخاسکدر کنار استفاده از کیدستون و عرقهای خارخاسک و خارشتر و آب هندوانه پخته می توانید کمی تحرک داشته باشید که یکی از بهترین تحرک ها در این مورد طناب زدن است نسخه دیگر می تواند عرق خارخاسک عرق خارشتر و عرق زنیان باشد
در کل به علت در دسترس نبودن سنگ حجرالیهود یا سخت بودن تهیه آن بهتر است برای بهره بردن از این کانی بسیار مفید از فرآورده‌های شرکت های معتبری همچون شرکت فراطب که به تازگی این کپسول را به بازار معرفی کرده است استفاده نمایید.

در کنار این درمان استفاده از کاکل ذرت باکس گیلاس کاکنج تخم خرفه و تخم کاهو و تخم خیار هم بسیار مفید است که این مواد نیز در محصولی به نام تروپین از شرکت قدیمی حکیم مومن تبریزی که موسس آن یکی از هموطنان آذری حکیم عالم و اگاه به به طب سنتی ایران است که پیشقدم در فرآوری و فناوری گیاهان دارویی بوده است.

سنگ حجرالیهود چیست ؟ درمان بیماری سنگ کلیه با سنگ حجرالیهودمی توان استفاده کرد طبع سنگ حجر الیهود گرم و خشک است و بد نیست بدانید غیر از تأثیر بر دفع سنگ کلیه و خرد کردن سنگ کلیه باعث افزایش رویش موهای ابرو و پلک میشود در حقیقت مصرف آن زدن دون شان با یک تیر است

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.