مقالات

۵ افسانه واژن که سلامت و زندگی جنسی شما را آزار می دهد

644646

ویگورمن پاوریانگ و کپسول تاخیری کیمیاگر موثر برای قوای جنسی پیشنهاد های مرهم سبز:

ویگورمن پاوریانگ :کمک به درمان ناتوانی جنسی آقایان – افزایش میل جنسی – کمک به درمان اختالل نعوذ – افزایش تعداد اسپرم –
افزایش تولید طبیعی تستوسترون ) هورمون جنسی مردانه( – کمک به رفع خستگی جسمی و ذهنی
مقدار مصرف:
روزانه یک عدد قرص میل شود. برای اثر بخشی بیشتر یک ساعت قبل از نزدیکی میل شود. برای کاهش عوارض
گوارشی، دارو بعد از غذا میل شود.کپسول جنسیپاور یانگ

افزایش و تقویت نیروی جنسی آقایان

شکل داروئی:

کپسول در جعبه های ۱۰ عددی

موارد مصرف:

ناتوانی های جنسی ( اختلال نعوظ ) انزال زودرس ، کمبود تمایلات جنسی و عقیمی مردان ، حجیم کننده و افزایش اسپرم

 

5 افسانه واژن که سلامت و زندگی جنسی شما را آزار می دهددر اینجا در Health ، ما به آموزش زنان درمورد حقایق مربوط به همه موارد مربوط به واژن اختصاص داده ایم. با این حال شایعات و اطلاعات غلط در مورد این عضو شگفت انگیز فقط از مرگ امتناع می ورزند – همانطور که متخصصان زنان که از برخی افسانه های دیرینه از بیماران خود س questionsال می کنند می توانند گواهی دهند.

آیا بعد از زایمان کودک ، واژن من برای همیشه کشیده خواهد شد ؟ آیا صابون های خاص می توانند آن را تمیز نگه دارند؟ آیا همه افراد نقطه G دارند؟ Alyssa Dweck ، MD ، ob-gyn مستقر در نیویورک و یکی از نویسندگان کتاب The Complete A to Z for Your V می گوید: “اینها مواردی است که من همیشه درباره آنها می پرسم.”

به منظور جنجال کشیدن شایعات پایدار در مورد واژن و تقویت هوشمندی در زمینه سلامت جنسی ، از زنان برجسته خواستیم که رایج ترین افسانه هایی را که از بیمارانشان می شنوند برای ما بازگو کنند – و سپس این قصه های بلند را آرام بگذارند.

برای مبارزه با میکروب ها ، واژن شما به پاک کننده های خاصی نیاز دارد

میکروب های بسیار اشتباه ممکن است برای واژن شما مضر باشند ، درست است. دکتر دوک می گوید ، اما نکته باورنکردنی در مورد گل بانوی شما این است که این گیاه مکانیسم خود تمیزکاری خود را برای جلوگیری از باکتری های بد و میکروب ها فراهم می کند در حالی که اجازه می دهد اشکالات مفید رشد کنند. شستشوی بدن واژن ، صابون معطر ، دوش – هیچ یک از این محصولات پاک کننده ضروری نیستند و به طور بالقوه می توانند تعادل pH در واژن را بر هم بزنند و باعث تولید میکروب های مضر می شوند.

دکتر دوک می گوید ، تنها شستشوی لازم برای کف شویی سریع با صابون ساده یا ملایم با استفاده از پارچه دستشویی یا دست خود است. سپس با آب تمیز بشویید تا از لجن ها پاک شود. یک یا دو بار در روز کار می کند ، به علاوه بعد از تعریق در ورزش. نشستن در اطراف و خشک شدن عرق در اطراف شکم می تواند شما را برای یک عفونت قارچی مانند عفونت مخمری آماده کند.

ترشحات خارش دار دیوانه؟ باید یک عفونت مخمری باشد

دکتر دوک می گوید ، در حالی که عفونت های مخمری بسیار شایع هستند و خارش شدید ، قرمزی و ترشحات کشک مانند علائم گویایی است ، سایر عفونت های واژن نیز علائم مشابهی دارند. با فرض اینکه به عفونت مخمر مبتلا شده اید و برای گرفتن کرم ضد مخمر به داروخانه مراجعه کرده اید ، به این معنی است که وقت ارزشمند خود را برای دارو دادن با محصولی که ممکن است مفید نباشد هدر می دهید. در این بین ، هرچه که می کنید بدتر می شود.

حرکت مناسب: آن را به مطب زنان خود منتقل کنید ، علائم خود را توصیف کنید و اجازه دهید تا تشخیص صحیح شما را بدهد. شرایطی که از عفونت های مخمر تقلید می کند شامل واکنش آلرژیک به محصولات معطر زیر ، بیماری ترشومونیازیس آمیزشی و واژینوز باکتریایی است که در اثر رشد بیش از حد باکتری های مضر در واژن ایجاد می شود.

 

مهبل (واژن) شما به صورت دائم پس از دادن بیرت کشیده ساعت

واژن شما بعد از بچه دار شدن تغییر می کند ، اما مانند سوتین ورزشی فرسوده نیست که قابلیت انعطاف پذیری خود را برای همیشه از دست بدهد. میزان کشش آن به عوامل مختلفی از جمله مدت زمان زایمان و اندازه نوزاد شما بستگی دارد.

خبر خوب؟ لینا ناتان ، MD ، پزشک مادر در مرکز پزشکی رونالد ریگان UCLA می گوید: “داشتن یک کودک باعث شل شدن عضلات واژن می شود ، اما آنها اغلب به طور طبیعی با گذشت زمان از بین می روند.” اگر مایلید سرعت بازیابی عضلات واژن را تسریع کنید ، تمرینات کگل روش خوبی برای شروع است.

 

نقطه G چیز واقعی نیست

مدت هاست که در مورد وجود نقطه G بحث شده است. زنانی که دارای یک مورد هستند و متخصصانی که G را مطالعه می کنند ، آن را به عنوان یک ناحیه کوچک و اسفنجی که در دیواره جلویی واژن قرار دارد ، تقریباً در میانه راه بین دهانه واژن و دهانه رحم قرار داده اند. اما یک مطالعه در سال ۲۰۱۲ در ژورنال پزشکی جنسی به این نتیجه رسید که “اقدامات عینی نتوانسته اند شواهد محکم و ثابت برای وجود یک سایت تشریحی را که می تواند مربوط به نقطه G مشهور باشد فراهم کنند.”

بنابراین در حالی که هیچ ارگان جداگانه به نام نقطه G که آثار مانند یک دکمه لذت جنسی، را تایید دکتر ناتان که این منطقه در داخل واژن وجود دارد می کند از “بسته نرم افزاری از رشته های عصبی” که او می گوید مطمئنا می تواند افزایش لذت جنسی است. به نظر می رسد که آیا یک زن می تواند به لذتی که این نقطه از آن ایجاد می کند ضربه بزند ، به میزان حساسیت شما بر می گردد. دکتر ناتان می افزاید: “برخی از افراد حساسیت بیشتری نسبت به دیگران دارند.”

 

آویختن در شلوار یوگا باعث می شود که شما عفونی شوید

این افسانه ممکن است از این واقعیت ناشی شود که نشستن با لباس های عرق شده بعد از تمرین ، به ویژه لباس هایی که از پارچه های مصنوعی دوستدار باکتری ساخته شده اند ، دقیقاً دوستانه واژن نیست. اما هیچ چیز خاصی برای شلوار یوگا وجود ندارد که آنها را قادر به رشد بیش از حد باکتری یا مخمر و در نتیجه ایجاد عفونت کند.

گفته می شود ، همیشه پوشیدن هوهاکت با مواد تنگ دست ساز باعث احساس خارش می شود تا اینکه اگر بوکسورهای گشاد می پوشید یا کماندو هستید. دکتر دوک می گوید: “مهم است که ولو و واژن نفس بکشند و همیشه توسط پارچه خفه نشوند.” او پیشنهاد می کند پس از لباس تمیز یا سایر شلوارهای تنگ یا شلوار استرچ بیرون بیایید و لباس زیر بدون خواب را نیز در نظر بگیرید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.