دسته‌بندی نشده

قرص لاغری هزال و ۹ مزایای لاغری و انجام صحیح آن

قرص لاغری هزال 9 مزایای لاغری و انجام صحیح آن

کاربرد قرص لاغری هزال چیست؟ دستیابی به وزن ایده آل بدن اغلب با کاهش وزن همراه است با این حال ، کاهش وزن و کاهش وزن بدن دو عنصر هستند که همیشه همزمان نیستند.

 در عوض ، آنچه شما آرزو می کنید لاغری بدن است ، که ارتباط تنگاتنگی با آموزش موثر و یک رژیم غذایی متعادل دارد.

علتی که بسیاری را به سمت کاهش وزن سوق می دهد ، خطر اضافه وزن است . در دراز مدت ، اضافه وزن باعث افزایش مشکلات سلامتی مانند دیابت و بیماری های قلبی عروقی می شود.

یکی از مهمترین مزایای لاغری ، کاهش شدید چنین خطرات است. با رضایت بیشتری ، کاهش وزن منجر به بهبودهای جسمی ، افزایش انرژی و آگاهی از احساس سلامتی می شود.

با این حال ، تعریف کلمه “اضافه وزن” باید مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد ، زیرا این اصطلاح می تواند منجر به وسوسه انجام رژیم های غذایی شدید یا رژیم های تصادفی شود. در حقیقت ، اضافه وزن یا چاقی بالینی به معنای دریافت کالری زیاد و صرف انرژی کم است.

بنابراین ، برای کاهش وزن به روشی سالم به دو عمل همزمان نیاز دارید : کاهش کالری دریافتی با یک رژیم غذایی متعادل و افزایش کالری مصرفی با آموزش مناسب. معمولاً می دانیم که ورزش منظم باعث کاهش وزن لاغری نسبت به زندگی کم تحرک می شود.

قرص لاغری هزال چیست؟

قرص هزال (hazal) یکی از محبوب ترین دارو های گیاهی تولید شده جهت کاهش وزن و لاغری است که ۱۰۰% طبیعی بوده و مصرف آن هیچ گونه ضرری برای بدن ندارد.

مصرف این قرص میزان جذب قند را کاهش داده و باعث تحریک مکانیسم تجزیه چربی ها (چربی سوزی) می شود. 

قیمت قرص هزال در مقایسه با داروی های لاغری مشابه موجود در بازار مناسب بوده و آمار رضایتمندی مصرف کنندگان آن بسیار بالا می باشد. این داروی گیاهی توسط یکی از معتبرترین شرکت های داروسازی ایرانی یعنی شرکت داروسازی سینافرآور تولید شده است.

قرص لاغری هزال که با نام های قرص ضد اشتها هزال و قرص رژیمی هزال نیز شناخته می شود، مورد تایید سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بوده و دارای پروانه ساخت به شماره ۰۹۸-۹۱-س-ت می باشد.

فواید آموزش صحیح برای وزن بدن شما

غالباً فکر می کنید که وقت فعالیت بدنی ندارید ، اما توانایی ورزش مداوم بسیار آسانتر از آن است که فکر می کنید و می تواند مزایای زیادی برای بدن و ذهن شما به همراه داشته باشد.
 برای گرفتن بهترین نتایج لاغری ، یک برنامه تمرینی جامع باید شامل تمرینات قدرتی و هوازی برای تقویت عضلات و تن دادن به بدن باشد ، زیرا عضلات برای سوزاندن کالری و تقویت لاغری ضروری هستند.

فقط ۳۰ دقیقه فعالیت بدنی در روز

مدت و شدت تمرین خود را بسیار مهم است . برای بهره مندی از فعالیت بدنی ، باید به تدریج شدت و دفعات تمرین خود را افزایش دهید ، این رمز و راز کاهش وزن کلی شماست.

بسیار معمول است که افرادی که می خواهند لاغر شوند ، تمرینات خود را به روشی ناسالم شروع می کنند ، فکر می کنند که ورزش شدید قلبی یا جلسات طولانی مدت به شما امکان می دهد سریعتر وزن کم کرده و وزن اضافی بدن را حفظ کنید.

این روش در حقیقت بی اثر است. برای اینکه مزایای آموزش از بین نرود ، مهم نیست که استرس زیادی به بدن وارد کنید ، فعالیت های روزمره را که فشار بیش از حد بدن را تحمیل نمی کنند ، انتخاب کنید.

فواید لاغری و انجام صحیح آن قرص لاغری هزالترجیح داده می شود هر روز یا حداقل پنج بار در هفته فعالیت بدنی داشته باشید . در واقع ، ایده آل برای کاهش وزن این است که ۶-۷ روز در هفته ۴۰-۵۰ دقیقه در هر جلسه تمرین کنید ، نه اینکه سه بار با دو جلسه تمرین کنید.
 حتی فقط ۳۰ دقیقه ورزش روزانه در سه جلسه ۱۰ دقیقه ای در روز می تواند برای تقویت لاغری و افزایش میزان متابولیک پایه (BMR) شما کافی باشد.

متابولیک پایه نرخ چیست؟

میزان متابولیک پایه بر میزان سوزاندن کالری و در نهایت حفظ ، افزایش یا کاهش وزن تأثیر می گذارد. میزان متابولیسم پایه حدود ۶۰٪ تا ۷۵٪ کالری سوزانده شده هر روز را نشان می دهد.

در ابتدای فعالیت بدنی ، کربوهیدرات ها و لیپیدها کم و بیش به طور مساوی مصرف می شوند ، به خصوص اگر با شدت کم و مدت زمان محدودی کار می کنید.

بعد از حدود یک ساعت فعالیت ، می توان از لیپیدها تا ۸۰٪ انرژی مورد نیاز استفاده کرد ، در حالی که فقط ۲۰٪ از گلوکز و / یا گلیکوژن استفاده می شود. با افزایش شدت ورزش ، استفاده از اسیدهای چرب تثبیت شده و استفاده از گلوکز افزایش می یابد.

بنابراین ، ورزش مداوم با کاهش مداوم وزن ، حتی در حالت استراحت ، ارتباط جدائی ناپذیری دارد . به همین دلیل فعالیت بدنی و تغذیه دو عنصر مکمل یکدیگر هستند.

نقش غذا خوردن برای لاغری موثر

همانطور که قبلا ذکر شد ، ساده ترین راه حل این است که کمتر بخورید ، و برخی غذاهای خاص را از رژیم غذایی حذف کنید.
با این حال ، این رفتار مصرف مواد مغذی ضروری را به بدن محدود می کند ، به طور موثری وزن فرد را در مدت زمان کوتاهی کاهش می دهد ، اما خطرات زیادی را برای سلامتی او ایجاد می کند.
هدف از یک رژیم غذایی متعادل مصرف تعدادی کالری در رابطه با کمیت و کیفیت آموزش ، کاهش (نه حذف) کالری دریافتی غذاهایی است که حاوی کالری بیش از حد یا کالری خالی هستند.

فواید لاغری و انجام صحیح آن قرص لاغری هزالنکات مفید برای یک رژیم غذایی متعادل

میزان مواد مغذی مورد نیاز (کربوهیدرات ها ، پروتئین ها ، چربی ها ، آب ، ویتامین ها و مواد معدنی) با سبک زندگی فرد متفاوت است.

کربوهیدرات ها باید حدود ۶۰٪ انرژی مورد نیاز را تأمین کنند ، بقیه به ترتیب بین ۲۵٪ و ۱۵٪ بین چربی و پروتئین تقسیم می شوند.مصرف کربوهیدرات قبل از فعالیت بدنی توصیه می شود.

در حقیقت ، اگر هضم غذای حاوی کربوهیدرات مانند ماست ، میوه و غلات یک تا دو ساعت طول بکشد ، در حالی که غذای غنی از چربی بیش از چهار ساعت طول می کشد و نامناسب است.

حفظ یک رژیم غذایی منظم ، همراه با فعالیت بدنی ، به کاهش چربی بدن بدون تأثیر بر توده لاغر بدن کمک می کند.

با کاهش مصرف پروتئین ، کاهش وزن در ازای توده عضلانی و پروتئین های ارگان مانند پروتئین های قلب و کلیه اتفاق می افتد.

به همین ترتیب ، رژیم غذایی حاوی کربوهیدرات کم و پروتئین زیاد می تواند برای استخوان ها ، کلیه ها و کلسترول مضر باشد. تمام رژیم های غذایی مبتنی بر مصرف مقادیر زیادی از غذاهای خاص نه تنها برای جسمی ، بلکه برای سلامت روان نیز مضر است .

فواید لاغری مناسب

به طور خلاصه ، مزایای لاغری مناسب  در سلامت جسمی و روانی فرد بسیار زیاد است ، از جمله:

  • بهبود کارایی قلب و عروق
  • کاهش فشار خون
  • کاهش خطر ابتلا به مشکلات قلبی عروقی و بیماری های متابولیک
  • کاهش LDL (کلسترول بد) ، تری گلیسیرید و چربی احشایی تجمع یافته
  • انرژی و پاسخگویی بیشتر
  • افزایش توده بدون چربی بدن و کاهش توده چربی
  • افزایش کارایی استفاده از چربی و کربوهیدرات در غذا
  • افزایش متابولیسم و ​​مصرف انرژی حتی در حالت استراحت
فواید لاغری و انجام صحیح آن قرص لاغری هزالدر پایان ، برای لاغر شدن به طور موثر و بی خطر ، باید صبور باشید و یک رژیم غذایی سالم و متعادل را همراه با برنامه فعالیت بدنی منظم دنبال کنید ، که مدت زمان آن باید به تدریج افزایش یابد.
 به این ترتیب می توانید ضمن محافظت از سلامتی خود ، وزن خود را کاهش دهید. علاوه بر این ، برای نتایج طولانی مدت باید از پزشک ، متخصص تغذیه یا متخصص تغذیه استفاده شود .
 با توجه به میزان کالری دریافتی صحیح ، با توجه به برنامه تمرینی که قصد دارید انجام دهید و اهداف خاص ، یک متخصص می تواند رژیم مناسب را پیشنهاد کند.

در ادامه می خوانید:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.