دسته‌بندی نشده

۱۰ ماده غذایی جوان کننده و ضد پیری

10 ماده غذایی جوان کننده و ضد پیری

ده ماده غذایی جوان کننده و ضد پیری

 

آنچه می خورید همان چیزی است که هستید. خوردن غذاهایی که برای بدن مضر است منجر به ناراحتی ها ، کاهش سطح انرژی ، افسردگی می شود و حتی می تواند کشنده باشد. پیروی از رژیم های غذایی مانند اتکینز (که فقط مصرف پروتئین را توصیه می کند) یا رژیم South Beach فقط به کاهش موقتی وزن و آسیب تقریباً دائمی از نظر سلامتی و انرژی منجر می شود.

ده ماده غذایی جوان کننده و ضد پیریآنچه واقعاً به آن نیاز دارید ، یک رژیم غذایی متعادل

جوان کننده و ضد پیری است که شامل کربوهیدرات ها ، پروتئین ها ، چربی ها و همچنین فیبر باشد تا زندگی سالم و طولانی جوان کننده و ضد پیری را تضمین کند.

پیری فرآیندی است که وقتی سلولهای بدن طعمه عناصر خارجی می شوند و پژمرده می شوند ، اتفاق می افتد. اگر سلولهای بدن به خوبی اکسیژن داشته باشند و پیری سالم به تعویق بیفتد. غذاهای خاص می توانند در جلوگیری از تحلیل رفتن سلول کمک کنند.

 لیستی از ده ماده غذایی برتر ضد پیری وجود دارد که به بازیابی نشاط و نشاط کمک می کنند:

 1. ده ماده غذایی جوان کننده و ضد پیریآووکادو  جوان کننده و ضد پیری – این یکی از مواد قلیایی ترین مواد غذایی موجود است. آووکادو دارای ویتامین E زیادی است که برای درخشش پوست و درخشش مو ضروری است. همچنین کمک می کند تا چین و چروک های صورت شما از بین برود.
 2. یک سالاد آووکادو خام یا یک سالاد بخارپز شده با مقداری نمک میل کنید تا اثر آن بیشتر شود.
 3. توت جوان کننده و ضد پیری  – تمام توت ها ، به ویژه انگور فرنگی ، بسیار غنی از ویتامین C هستند و بنابراین برای بدن بسیار مفید هستند. ویتامین C به گردش خون مناسب کمک کرده و مواد معدنی و نمکی را برای تمام اعضای بدن فراهم می کند.
 4.  نیازی به گفتن نیست که این به بدن کمک می کند تا با پیری مبارزه کند و تناسب اندام خود را حفظ کند.
 5. سبزیجات سبز جوان کننده و ضد پیری – کلم بروکلی ، اسفناج ، کاهو ، برگ سالاد و سایر سبزیجات از این قبیل برای بدن بسیار مفید هستند. آنها نه تنها به پایین نگه داشتن وزن بدن کمک می کنند بلکه به مبارزه با سموم نیز کمک می کنند.
 6. مبارزه با سموم مهم است زیرا بدن بسیار سمی مانند آهنربا برای انواع بیماری ها است که می تواند به بدن آسیب برساند.
 7. سیر جوان کننده و ضد پیری  – این یکی از مهمترین غذاهایی است که به طور طبیعی در اختیار ما قرار می گیرد.
 8.  فواید سیر بی شمار است. به جلوگیری از تحلیل رفتن سلول کمک می کند ، به نازک نگه داشتن خون کمک می کند و همچنین از بیماری های قلبی جلوگیری می کند. هنگامی که به صورت خام مصرف شود بسیار مفید است.
 9. زنجبیل جوان کننده و ضد پیری – این ریشه هضم غذا را تسهیل می کند و بنابراین برای بدن ضروری است. زنجبیل حرکات روده را به شکل خود حفظ می کند ، در نتیجه سلامت روده را می تواند فراهم کند.
 10. آجیل جوان کننده و ضد پیری – بادام و بادام هندی مانند نیروگاه های انرژی هستند. مصرف آجیل به صورت روزانه با آن احساس بی حالی مبارزه می کند و بدن را با انرژی بی نظیری پر می کند.
 11. ماست جوان کننده و ضد پیری – ماست غنی از مواد معدنی مهم مانند پتاسیم ، کلسیم ، پروتئین و ویتامین های گروه B است. جدا از اینها ، آنچه ماست را به یکی از پرقدرت ترین مواد غذایی تبدیل می کند وجود باکتری های زنده در آن است.
 12.  این باکتری به جذب مواد مغذی در روده کمک کرده و سیستم ایمنی بدن را تثبیت می کند.
 13. ماکارونی گندم کامل و برنج قهوه ای جوان کننده و ضد پیری – کربوهیدرات ها غذاهای طولانی مدت هستند و هرگز نباید آنها را ترک کرد مگر اینکه بخواهید دردسر ایجاد کنید.
 14. ماکارونی سفید و برنج را با ماکارونی گندم سبوس دار و برنج قهوه ای جایگزین کنید و بلافاصله تفاوت سطح انرژی خود را احساس خواهید کرد.
 15. خربزه جوان کننده و ضد پیری – خربزه آب و خربزه نه تنها اثر قلیایی بر بدن دارند بلکه مایعات ضروری بدن را برای انجام کارهای مختلف به بدن می رسانند.
 16. آب جوان کننده و ضد پیری – هیچ چیزی با آب قابل مقایسه نیست و از آن نوشیدنی های گازدار دور شوید زیرا ۳۲ لیوان آب طول می کشد تا اثرات یک لیوان نوشابه را متعادل کند. آب برای بدن ما ضروری است.
 17. تمام سموم بدن را دفع می کند. همچنین سیالیت جریان خون را فراهم می کند. حداقل ۸ لیوان آب خالص و تمیز باید روزانه مصرف شود.

دیگر نیازی به جستجوی سن شما نیست. ظاهری جوانتر از خود نشان دهید و زندگی طولانی تر بدون نیاز به زحمت برای رفتن زیر چاقو داشته باشید. یک برنامه تمرینی مناسب و یک جدول که غذاهای ضد پیری را ارائه می دهد پاسخ چاقی ، بیماری و چین و چروک است.

لذت جوانی و افزایش میل جنسی

قرص ویگورمن قوطی ۶۰ عددی سیمرغ

کمک به درمان ناتوانی جنسی آقایان – افزایش میل جنسی – کمک به درمان اختالل نعوذ – افزایش تعداد اسپرم –
افزایش تولید طبیعی تستوسترون ) هورمون جنسی مردانه( – کمک به رفع خستگی جسمی و ذهنی
مقدار مصرف:
روزانه یک عدد قرص میل شود. برای اثر بخشی بیشتر یک ساعت قبل از نزدیکی میل شود. برای کاهش عوارض
گوارشی، دارو بعد از غذا میل شود.

قرص ال آرژنین ۵۰۰ میلی گرم ۱۰۰ عددی سیمرغ

آرژینین نیز برای تولید عضله و سوخت و ساز ماهیچه ای بدن ماده ای لازم و حیاتی می باشد و همچنین با کم کردن چربی های اضافی بدن به کاهش وزن بدن نیز کمک می کند.

این ماده برای مداوای مشکل نعوظ و ناباروری برای مردان نیز مورد مصرف قرار می گیرد.

از واضح ترین فوائد آرژینین افزایش امیال جنسی در مردان و زنان می باشد. به اثبات رسیده است، استفاده از مکمل آرژینین، توسط مردان که از مشکل تحرک ضعیف اسپرمها و یا تعداد اسپرم کم رنج می برند، باعث بهبود باروری شان می شود.

مصرف این ماده به گشادی رگ ها کمک می کند و از این رو حرکت و جریان خون را به سمت دستگاه تناسلی افزایش می دهد. تمامی این موارد می تواند باعث کمک به درمان اختلالات و مشکلات نعوظ در مردان شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.