مقالات

۵ گیاه برتر برای کاهش وزن

5 گیاه برتر برای کاهش وزن

۵ گیاه برتر برای کاهش وزن

اگرچه هیچ قرص جادویی وجود ندارد که وزن اضافی را ذوب کند ، اما در اینجا چند گیاه وجود دارد که می توانند در تلاش برای رسیدن به یک وزن سالم به شما کمک کنند. بعضی از آنها ادرار آور خفیف هستند و با کاهش وزن آب کار می کنند ، در حالی که برخی دیگر اثر گرمازایی دارند و متابولیسم را افزایش می دهند. حتی تعدادی می توانند احساس گرسنگی شما را کاهش دهند.

مانند هر چیز دیگری ، گیاهان باید به درستی استفاده شوند تا اثر مطلوب داشته باشند در حالی که خطرات عوارض جانبی ناخواسته را به حداقل برسانند. این گیاهان با مراقبت و همراه با یک رژیم غذایی سالم استفاده می شوند ، به شما کمک می کنند تا با خیال راحت و راحت وزن خود را کاهش دهید.

۱. قاصدک معجزه برای کاهش وزن

قاصدک یک داروی مدر ، ملین و گوارشی است که متابولیسم چربی را افزایش می دهد و به کاهش کلسترول کمک می کند. همچنین باعث از بین بردن اسیدهای چرب از طریق سیستم گوارشی می شود در حالی که حاوی بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی تخلیه شده با استفاده از داروهای ادرار آور است ، و احتمال عدم تعادل را به حداقل می رساند. توجه داشته باشید که استفاده طولانی مدت مانند هر نوع ادرارآوری هنوز هم می تواند باعث کاهش الکترولیت شود.

به یکی از روشهای زیر استفاده کنید:

  • هر روز ۳ تا ۴ فنجان چای برگ قاصدک بنوشید.
  • سبزیجات تازه قاصدک را به سالادها یا سوپ ها اضافه کنید.
  • روزانه ۱۵ تا ۳۰ قطره تنتور قاصدک مصرف کنید.

۲. فلفل دلمه ای مناسب برای کاهش وزن

فلفل کاین هم یک گیاه دارویی است و هم ادویه ای که برای تحریک متابولیسم بدن شما را قادر می سازد کالری بیشتری بسوزاند. مصرف ۱ قاشق چایخوری کاین قبل از هر وعده غذایی ممکن است منجر به مصرف کالری کمتر و خوردن غذاهای چرب شود.

۳. پسیلیوم مناسب برای کاهش وزن

پسیلیوم یک ماده حجیم است که به کاهش گرسنگی کمک می کند و دفع مواد زائد را تشویق می کند. هنگام استفاده از پسیلیوم ، باید حداقل شش تا هشت لیوان آب در روز بنوشید در غیر این صورت یبوست شدید ایجاد می شود. این می تواند باعث ناراحتی معده ، نفخ و گاز شود. زنان باردار و مبتلایان به آسم به هیچ وجه نباید از پسیلیوم استفاده کنند.

برای استفاده:

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.