مقالات

۵۰ پوند کاهش وزن در ۶۱ روز: “بدون قرص” بدون ورزش

50 پوند کاهش وزن در 61 روز: "بدون قرص" بدون ورزش

۵۰ پوند کاهش وزن در ۶۱ روز: “بدون قرص” بدون ورزش 

در آزمایشات بالینی مشخص شده است زنانی که از KetoGo Slim استفاده می کنند می توانند به شدت چربی را کاهش دهند و با ادامه استفاده از افزایش مجدد وزن جلوگیری کنند.

باربارا کورکوران از شرک تانک توضیح داد: “KetoGo Slim در تحولات پزشکی برای کاهش وزن است .”

50 پوند کاهش وزن در 61 روز: "بدون قرص" بدون ورزش

چگونه کار می کند؟

کتوز یک روند طبیعی است که بدن برای کمک به ما در زنده ماندن در هنگام کمبود غذا شروع می کند. در طی این حالت ، بدن شما به جای کربوهیدرات در واقع در حال سوختن چربی است. به دست آوردن کتوز معمولاً بسیار سخت است و انجام آن هفته ها به طول می انجامد.

BHB (بتا-هیدروکسی بوتیرات) اولین بستری است که وضعیت متابولیکی کتوز را وارد عمل می کند. اگر آن را مصرف کنید ، BHB قادر است در بدن شما شروع به پردازش و در نتیجه انرژی کند و با قرار دادن بدن در کتوز ، کاهش وزن را بسیار سرعت می بخشد.

KetoGo Slim حاوی BHB است که بدن را وادار به حالت ثابت کتوز می کند و به شما کمک می کند تا به جای کربوهیدرات ، چربی بسوزانید.

BHB چیست؟

بتا-هیدروکسی بوتیرات یا معمولاً با نام BHB شناخته می شود ، یک مولکول کتون است که وقتی اسیدهای چرب آزاد در کبد تجزیه می شوند تولید می شود. عملکرد keto BHB کمک به بدن است تا بدون گلوکز انرژی تولید کند. اما نمک BHB چیست؟ نمک BHB از سدیم ، پتاسیم و کتون تشکیل شده است ، ترکیبی از هیدروکسی بوتیرات بدن. این مولکولها انرژی و قدرت خالصی را برای مغز انسان و سایر بافتهای بدن فراهم می آورند.

BHB چگونه کار می کند؟

بدن سه نوع بدن کتون تولید می کند که در صورت عدم وجود گلوکز استفاده می شود. این مواد شامل اتیل استات ، استون و بتا هیدروکسی بوتیرات (BHB) است. در بین سه ماده ، BHB فراوان ترین و رایج ترین مورد استفاده برای جایگزین گلوکز برای منبع سوخت است ، زیرا قادر به عبور از موانعی است که سایر مولکول ها نمی توانند از آن عبور کنند. نقش اصلی BHB تأمین انرژی برای مغز و بدن است و به عملکرد ذهنی و جسمی کمک می کند.

KetoGo Slim همچنین حاوی عواملی است که به تنظیم سطح کلسترول کمک می کند ، یک مشکل معمول در افراد دارای اضافه وزن.

 

چگونه می توان با KetoGo Slim به سرعت لاغر شد؟

۱. کنترل اشتها

هنگام تلاش برای کاهش وزن ، گرفتن یک عادت غذایی خود زاویه مهمی در مورد اثربخشی رژیم شما است.

افراد هیجان انگیز در تلاش برای جلوگیری از عادات غذایی خود با طلسم نامطلوبی روبرو می شوند. این جایی است که KetoGo Slim وارد می شود. این ماده با تحریک تولید آنزیم هایی که ولع مصرف برخی از انواع خاص مواد غذایی را سرکوب می کنند ، به کنترل عادات غذایی شما کمک می کند. سروتونین شیمیایی همچنین به اصلاح عدم تعادل عاطفی کمک می کند که باعث می شود به دلیل تشدید اوضاع احساسی ، غذا بخورید.

۲. جلوگیری از تشکیل چربی

یافتن راهی برای کنترل تبدیل انرژی موجود در بدن به چربی ، کلید کنترل دور کمر در حال رشد است. KetoGo Slim توانایی کبد را در تبدیل انرژی به چربی سرکوب می کند و کالری لازم را به تلاش برای ساختن بدن لاغر با عضلات سالم هدایت می کند.

۳. حال خوب

بسیاری از افراد از غذا به عنوان تلاشی برای فرار از استرس و افسردگی استفاده می کنند. عصاره BHB دارای ترکیباتی است که روحیه شما را بالا می برد و سلامت عمومی شما را بهبود می بخشد و احتمال لیز خوردن شما در استرس و تمایل به خوردن غذا را کاهش می دهد.

بیش از یک دهه است که BHB موجود در KetoGo Slim تحت مطالعه است. این یک داروی طبیعی موثر برای مشکل کاهش وزن فراهم می کند و دارای قیمت مقرون به صرفه ای است. با این حال ، برخی از طبقات افراد می توانند اثرات منفی بالقوه ای را تجربه کنند ، به عنوان مثال زنان باردار. قبل از تصمیم به استفاده از محصول ، با پزشک خود مشورت کنید. برای کاهش سریع وزن با KetoGo Slim ، باید از آن در فواصل صحیح و به میزان مناسب استفاده کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.