مقالات

۱۰ تغییر سبک زندگی که به تقویت جنسی مردان کمک می کند

10 تغییر سبک زندگی که به تقویت جنسی مردان کمک می کند

۱۰ تغییر سبک زندگی که به تقویت جنسی مردان کمک می کند

در طب غربی ، ما اغلب به دنبال یک درمان ساده برای هر چیزی هستیم که به ما آسیب برساند. مریض می شویم ، قرص می خوریم. درد داریم قرص می خوریم. ما ED داریم ، قرص می خوریم. مسئله این است که مراقبت های بهداشتی واقعی غالباً بیشتر از آن درگیر و درگیر هستند.

عواملی که می توانند برای ما مشکلات سلامتی ایجاد کنند ممکن است به خودی خود تهدیدی نداشته باشند ، اما وقتی روی هم قرار بگیرند ، به طور ترکیبی ، این اثر چند برابر می تواند به نقطه اوج برسد و برخی از مسائل پزشکی ناامید کننده را ایجاد کند.

برخورد با ED هیچ تفاوتی ندارد . تنشهای اندکی از زندگی که بدن ما را در معرض آن قرار می دهد ، همه آسیبهای آلت تناسلی ما و توانایی عملکرد آن را می زند. بدن ما بعد از سو abuse استفاده بیش از حد ، علامت می دهد که دارد مبارزه را رها می کند. یک روش کلی نگرانه در درمان ED می تواند به بهبود و حفظ عملکرد آلت تناسلی مرد کمک کند. بهترین گزینه درمانی ED را برای خود پیدا کنید.

شیمی نعوظ شگفت انگیز است. این کار با مولکول شکننده ، اکسید نیتریک (NO) آغاز می شود ، که به عضلات پوشاننده رگ های خونی آلت تناسلی اشاره می کند تا خون شل شوند و خون آلت تناسلی را غوطه ور کند. NO مولکولی با الکترون نامتعادل است – این بدان معنی است که بلافاصله با برخی از مولکول های دیگر تجزیه می شود.

تولید و پایداری NO برای محافظت از آن به آنتی اکسیدان ها متکی است تا بتواند قبل از خراب شدن اثر خود را (در کمتر از چند ثانیه) ارائه دهد. شگفت آور است که تقریباً هر جنبه از سبک زندگی ما بر تولید و عملکرد NO و همچنین وجود آنتی اکسیدان برای محافظت از آن تأثیر می گذارد.

شماره ۱: کاهش وزن!
به ازای هر ۱۵ پوند چربی اضافی ، آلت تناسلی مرد از دست می دهید.

وقتی صحبت از آلت تناسلی مرد می شود ، اندازه مهم نیست. وقتی صحبت از خطوط کمر می شود ، اندازه واقعاً مهم است. اضافه وزن یا چاقی یکی از بدترین کارهایی است که می توانید با آلت تناسلی مرد خود انجام دهید. اول از همه ، مردان تمایل به تجمع چربی در پایین شکم و در ناحیه شرمگاهی در قاعده آلت تناسلی دارند. با افزایش این پد چربی ، سطح مربع آلت تناسلی موجود کاهش می یابد. این تازه آغاز کار است.

یکی از محصولات جانبی اضافه وزن مقاومت به انسولین است. حتی اگر دیابتی نباشد ، مرد دارای اضافه وزن محیطی را ایجاد کرده است که بدن او قادر به پاسخ به انسولین آنطور که باید نیست. انسولین یک محرک اولیه تولید NO است. پاسخ انسولین پایین برابر با NO کمتری است! سطح بالاتر قند در مردان دارای اضافه وزن نیز تولید NO را مختل می کند.

شماره ۲: ورزش برای ایجاد نعوظ های سالم
ورزش بدن و آلت تناسلی خود.

طبق مطالعه اخیر منتشر شده در مجله بین المللی تحقیقات ناتوانی جنسی ، مهمترین عامل سبک زندگی که بر بیماری ED تأثیر می گذارد ، ورزش است – هم ورزش کل بدن و هم آلت تناسلی. نشان داده شده است که یک زندگی کم تحرک ED را ۱۰-۱۰ برابر افزایش می دهد ، در حالی که گزارش شده است فعالیت متوسط ​​باعث کاهش ED تا ۶۰٪ و فعالیت زیاد بیش از ۸۰٪ می شود.

ورزش بدنی باعث افزایش تولید NO در کل بدن می شود. ورزش همچنین باعث افزایش حساسیت بدن به انسولین می شود (الگویی را اینجا می بینید؟).

متأسفانه ، ورزش منظم بدن باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی مرد نمی شود. با خوشحالی ، آلت تناسلی مرد نیز باید انجام شود. تحریک منظم که باعث نعوظ می شود ، باعث افزایش NO در آلت تناسلی مرد و همچنین پاسخ آلت تناسلی به آن می شود.

شماره ۳: استرس خود را مدیریت کنید استرس
باعث تولید آدرنالین می شود که می تواند نعوظ را فوراً از بین ببرد.

بیشتر ما تمایل داریم استرس را اینگونه احساس کنیم که انگار کارهای زیادی برای انجام دادن و زمان کمتری برای انجام آن وجود دارد – مقدار زیادی در بشقاب خود! اما استرس در واقع ترکیبی بسیار پیچیده از تعاملات جسمی و روانی است. در ابتدایی ترین سطح ، استرس بدن پیش بینی نیاز به انرژی اضافی است.

این به معنی همه چیز از بالاترین سطح (وحشت ، عصبانیت) ، سطح متوسط ​​(ناامیدی ، مهلت تعیین شده) تا پایین ترین سطح (کمبود خواب ، غذا نخوردن ، نگرانی) است. پاسخ بدن شما به هر سطح این است که آدرنالین را به سیستم وارد کنید و همچنین برای تأمین انرژی اضافی قند را به جریان خون وارد کنید (مقاومت به انسولین را بخاطر دارید؟). این پاسخ جنگ یا پرواز است که درباره آن می شنوید.

جنبه اصلی استرس این است که آدرنالین باعث می شود آلت تناسلی شما به صورت روزانه شل شود. بنابراین ، حتی کمترین نگرانی یا استرس باعث می شود تا آدرنالین به سیستم شما پمپ شود ، که باعث از بین رفتن نعوظ خواهد شد.

شماره ۴: مصرف چربی را کاهش دهید چربی
کلسترول را افزایش می دهد که می تواند رگ های کوچک آلت تناسلی را مسدود کند.

چربی باعث التهاب رگ های خونی می شود. این التهاب تأثیر NO را بسیار کاهش می دهد. چربی موجود در جریان خون باعث افزایش اکسیداسیون می شود – که NO را تجزیه می کند. چربی اثرات انسولین را کاهش می دهد. یک وعده غذایی پرچرب همچنین می تواند اثرات ویاگرا را کاملاً بی فایده کند.

چربی کلسترول را افزایش می دهد که می تواند رگهای کوچک آلت تناسلی را مسدود کند.

چربی باعث چاق شدن شما می شود! (مسئله کنترل وزن را به خاطر دارید؟) ممکن است آن سیب زمینی سرخ کرده بسیار کم شود اما آیا ارزش آن را دارد که رابطه جنسی سخت تر شود؟

شماره ۵: کاهش مصرف
قند منجر به افزایش وزن می شود (به بالا مراجعه کنید…)

سطح قند در خون شما ارتباط مستقیمی با سطح انسولین و ایجاد مقاومت به انسولین دارد. سطوح بالاتر قند همچنین باعث افزایش سطح اکسیداسیون می شود که اکسید نیتریک را تجزیه می کند.
قند باعث چاق شدن شما می شود. اگر قرار است نعوظی را خراب کند ، واقعاً می توانید آن آب نبات را توجیه کنید؟

شماره ۶: مصرف الکل را به سطح ملایم و متوسط ​​محدود کنید مصرف
بیش از حد الکل به سلول های عضلانی آلت تناسلی آسیب می زند و انزال زودرس را افزایش می دهد.

جالب اینجاست که ثابت شده مقادیر ملایم تا متوسط ​​الکل (۱-۲ نوشیدنی در روز) باعث کاهش ED می شود. نشان داده شده است که مصرف متوسط ​​الکل باعث افزایش میزان اکسید نیتریک (NO) در حیوانات آزمایشگاهی می شود. با این حال ، الکل بیش از حد تولید NO را سرکوب می کند ، به سلول های عضلانی آلت تناسلی آسیب می زند و انزال زودرس را افزایش می دهد.

بنابراین ، به نظر می رسد که انگار آن لیوان شراب همراه با شام برای آلت تناسلی شما خوب است. فقط آن را معتدل نگه دارید. مصرف زیاد الکل ممکن است میل را افزایش دهد – اما به طور مطلق عملکرد را کاهش می دهد.

شماره ۷: ترک سیگار
سیگار را از بین می برد ، اغلب منجر به ED می شود.

این به سختی به بحث و گفتگو نیاز دارد. مطالعات نشان داده است که استعمال دخانیات و همچنین دود سیگار ، شیوع ED را افزایش می دهد. آسیب قلبی عروقی و بیماری همراه با از بین بردن دود نیتریک اکسید باعث می شود که خودکشی جنسی ادامه یابد. اگر به ترک کمک نیاز دارید ، به پزشک مراجعه کنید.

شماره ۸: افزایش مصرف آنتی اکسیدان ها
برخی از میوه ها ، سبزیجات و ادویه جات می توانند از بروز ED جلوگیری کنند.

همه ما در مورد آنتی اکسیدان ها شنیده ایم – آنها اخبار زیادی هستند. بهترین آنتی اکسیدان های شناخته شده بتا کاروتن ، ویتامین های C و E و ماده معدنی سلنیوم هستند. از دیگر آنتی اکسیدان ها می توان به جینکو بیلوبا ، کوآنزیم Q10 ، توکوترینول ها اشاره کرد.

پلی فنول ها آنتی اکسیدان های قوی هستند که به مقدار زیاد در غذاهای خاص یافت می شوند. انار ، چای (به خصوص چای سفید) ، شراب قرمز ، بلوبری ، توت فرنگی ، تمشک همه عالی هستند. توت سیاه دو برابر توت های دیگر است. کاکائو تیره ، کم قند ، فواید فوق العاده ای برای افزایش تولید NO دارد. حتی ادویه هایی مانند رزماری ، پونه کوهی ، دارچین ، زردچوبه ، فلفل سیاه ، میخک ، سیر و پاپریکا نشان داده اند که می توانند اثرات مضر یک وعده غذایی پرچرب را کاهش دهند.

شماره ۹:
علائم تستوسترون Low T خود را بررسی کنید : میل جنسی کم ، کمبود انرژی ، از دست دادن عضله ، افزایش وزن ، افسردگی ، ED. علائم خود را بررسی کنید . 

ما تبلیغات تلویزیونی را در همه جا می بینیم. “T کم است؟” حقیقت این است که بسیاری از مردان با تستوسترون کم در حال راه رفتن هستند. کم انرژی ، افسردگی ، افزایش وزن ، از دست دادن میل جنسی از علائم سطح پایین تستوسترون است.

به طور خلاصه ، تستوسترون همان چیزی است که باعث می شود شما احساس یک مرد بودن داشته باشید. انرژی رقابت ، ایجاد ، اکتشاف و تسخیر از این هورمون مردانه حاصل می شود. میل و توانایی داشتن رابطه جنسی نیز همینطور است.

با وجود وسوسه ، به فروشگاه تغذیه خود دوید و سعی نکنید خودتان این مشکل را برطرف کنید. با دستکاری هورمون ها به تنهایی می توانید مشکلات عظیمی ایجاد کنید. مطمئن نیستید که T کم دارید؟ علائم خود را بررسی کنید .

شماره ۱۰: مکمل های غذایی به رژیم غذایی خود اضافه کنید
با افزایش تولید NO می توانید از ED جلوگیری کنید.

اخیراً تحقیقات زیادی در مورد تأثیر مکمل ها بر عملکرد جنسی انجام شده است. یک مطالعه در مجله بین المللی تحقیقات ناتوانی جنسی توسط گروه پزشکی همکاران تولید مثل ، لیستی از مکمل ها ایجاد کرده است که نشان داده می شود تولید و نگهداری NO را افزایش می دهد. این شامل:

امگا ۳ روغن ماهی ۱۰۰۰ میلی گرم
اسید فولیک ۴۰۰ میکروگرم
ویتامین C-500 میلی گرم. ۱۰۰۰mg
ویتامین E 200 UI 200mg
L-Citrulline 2 گرم
Pycnogenol 50-120 میلی گرم.
چای سبز ۳ فنجان در روز
شکلات (کم قند) ۱ اونس در روز

با کمال تعجب ، ال آرژنین در این لیست قرار نگرفت. مشخص شده است که اکثر دوزهای توصیه شده بسیار اندک هستند ، به طوری که دارو تقریباً قبل از اینکه بتواند بر تولید NO تأثیر بگذارد ، تقریباً به طور کامل سنتز می شود. اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، دوزی که به نظر می رسد بیشترین تأثیر را دارد ۵ گرم است.

گاهی اوقات ایجاد تغییر در شیوه زندگی به تنهایی ممکن است دشوار باشد. و گاهی اوقات ، مداخله پزشکی لازم است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.