مجله مرهم سبز

مقالات

COVID-19: Pfizer برای استفاده از واکسن در کودکان بالای ۵ سال به دنبال تأیید است

به روز رسانی COVID-19: Pfizer برای استفاده از واکسن در کودکان بالای 5 سال به دنبال تأیید است

به روز رسانی COVID-19: Pfizer برای استفاده از واکسن در کودکان بالای ۵ سال به دنبال تأیید است

نوام گالایی / گتی ایماژ
 • بیش از ۴.۶ میلیون نفر در سراسر جهان بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند.
 • بیش از نیمی از بزرگسالان آمریکایی اکنون کاملاً واکسینه شده اند.
 • موارد جدید COVID-19 تقریباً در هر ایالت آمریکا در حال افزایش است.
به روز رسانی شماره COVID-19
 • به گفته دانشگاه جان هاپکینز ، در سراسر جهان ، بیش از ۲۲۳.۵ میلیون مورد تایید شده COVID-19 و بیش از ۴.۶ میلیون مورد مرگ ناشی از آن ثبت شده است .
 • ایالات متحده بیش از ۴۰.۷ میلیون مورد تایید شده و بیش از ۶۵۶.۰۰۰ مورد مرگ را گزارش کرده است.
 • طبق اعلام مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها (CDC) ، در حال حاضر بیش از ۲۰۸.۷ میلیون نفر در ایالات متحده اولین دوز واکسن COVID-19 خود را دریافت کرده اند و بیش از ۱۷۷.۸ میلیون نفر به طور کامل واکسینه شده اند.

Healthline این صفحه را در روزهای هفته به روز می کند. برای اطلاعات به روز در مورد ویروس ، به اینجا بروید .

۹/۱۰/۲۱ ۳:۰۴ بعد از ظهر PDT – Pfizer به دنبال مجوز FDA برای واکسیناسیون به کودکان بالای ۵ سال است

شرکت های دارویی Pfizer و BioNTech به زودی از سازمان غذا و دارو (FDA) درخواست مجوز برای واکسیناسیون به کودکان بالای ۵ سال خواهند کرد.

این خبر از گزارشی در روزنامه آلمانی اشپیگل منتشر شده است.

نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات داده های آزمایشات واکسن را در هفته های آینده به FDA می دهند و می خواهند مجوز استفاده اضطراری را افزایش دهند تا کودکان بالای ۵ سال بتوانند واکسن COVID-19 را دریافت کنند.

در حال حاضر ، واکسن COVID-19 Pfizer-BioNTech برای استفاده در کودکان ۱۲ سال به بالا مجاز است.

هیچ واکسنی برای کودکان زیر ۱۲ سال در ایالات متحده در دسترس نیست.

بایدن جزئیات بیشتری در مورد برنامه استفاده از الزامات واکسن برای مبارزه با همه گیری می دهد

با توجه به سپتامبر ۹، رئیس جمهور بایدن از سخنرانی به ملت، گرفتن هر آمریکایی با پوشش واکسینه همراه شده و گسترش یافته آزمایش برای شناسایی عفونت اقدامات ضروری برای پیروزی در “جنگ” در برابر COVID-19 می باشد.

بایدن گفت: “این یک بیماری همه گیر واکسینه نشده است.” وی خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه آمریکا برنامه واکسیناسیون بی سابقه و موفقی داشته است ، با وجود این واقعیت که تقریباً پنج ماه است که واکسن های رایگان در ۸۰،۰۰۰ مکان مختلف در دسترس است ، ما هنوز نزدیک به ۸۰ میلیون آمریکایی داریم که موفق به دریافت واکسن نشده اند. . »

او همچنین از مقامات منتخب که به طور فعال برای تضعیف مبارزه با COVID-19 کار می کنند ، انتقاد کرد.

بایدن گفت که این مقامات به جای تشویق مردم برای واکسیناسیون و ماسک زدن ، سردخانه های متحرک را برای افراد واکسینه نشده ای که در جوامع خود از بیماری کووید -۱۹ می میرند ، سفارش می دهند.

بایدن تأیید کرد که تقریباً ۷۵ درصد از واجدین شرایط حداقل یک بار شلیک کرده اند. اما وی تأکید کرد که تعداد افرادی که هنوز واکسینه نشده اند قابل توجه است.

وی گفت: “این تقریباً ۸۰ میلیون آمریکایی واکسینه نشده اند.” “افراد واکسینه نشده بیش از حد بیمارستان های ما را تحت فشار قرار داده اند ، بر اورژانس ها و واحدهای مراقبت های ویژه غلبه کرده اند.”

بایدن جزئیات بیشتری در برنامه خود آورده است :

 • یک قانون اضطراری که همه کارفرمایان با ۱۰۰ یا بیشتر کارمند را ملزم می کند که اطمینان حاصل کنند که نیروهای کارشان به طور کامل واکسینه شده اند یا حداقل یکبار در هفته آزمایش منفی COVID-19 را نشان می دهند.
 • تمدید شرایط واکسیناسیون که دولت قبلاً در زمینه مراقبت های بهداشتی صادر کرده بود.
 • الزام به واکسیناسیون کلیه کارکنان فدرال قوه مجریه و پیمانکاران فدرال.

تگزاس بیشترین مرگ و میر را از زمان شروع همه گیری شاهد بوده است

در کشورهای در سراسر جنوب و شمال مرکزی، بیمارستان ها یک بار دیگر با COVID-19 نفر غرق، بسیاری از آنها واکسینه نشده – با تگزاس گزارش بیشترین تعداد مرگ و میر از زمان آغاز همه گیر، گزارش WABC اخبار .

طبق گزارش WABC ، ​​کریستینا مارتینز به مدت ۶ هفته با کووید -۱۹ در کما بود. او پیامی دارد که در مورد علت بالاخره واکسیناسیون به اشتراک بگذارد:

او به WABC گفت: “مردم دوست ندارند به آنها بگویند چه باید بکنید اما این برای امنیت شماست.”

با این حال ، مقاومت فزاینده ای در برابر اقدامات اخیر همه گیر بایدن وجود دارد.

به گزارش WABC ، ​​برخی از فرمانداران جمهوریخواه تهدید به شکایت از دولت بایدن در مورد دستورات جدید می کنند.

اما این نشریه اشاره کرد که کارشناسان می گویند رئیس جمهور به نظر می رسد از نظر قانونی از دستورات اجرایی و قوانین اضطراری برخوردار است.

۹/۹/۲۱ ۳:۱۶ بعد از ظهر PDT – بایدن باید واکسیناسیون یا آزمایش بسیاری از کارکنان را الزامی کند

روز پنجشنبه ، ۹ سپتامبر ، رئیس جمهور بایدن گام های جدیدی را در واکنش به COVID-19 دولت خود اعلام کرد. این شامل الزامات واکسیناسیون بیشتری می شود.

طبق برنامه بایدن ، شرکت هایی با ۱۰۰ کارمند از کارمندان خود می خواهند که واکسن بزنند یا آزمایش هفتگی را انجام دهند.

بایدن همچنین اقدامات دیگری از جمله افزایش دسترسی به آزمایش های سریع ، ملزم شدن کارفرمایان به تعطیلات معوق برای واکسیناسیون و ملزم شدن واکسیناسیون به همه کارگران فدرال را اعلام کرد.

بایدن برای افرادی که هنوز واکسینه نشده بودند و مردم را مجبور کردند واکسن بزنند در صورت واجد شرایط بودن ، کلمات قوی داشت.

وی گفت: “ما صبور بودیم اما صبر ما در حال کم شدن است.” “و امتناع شما برای همه ما هزینه داشته است. پس لطفاً کار درست را انجام دهید. »

خطر ابتلا به عفونت شدید در بزرگسالان مسن و افرادی که دارای بیماریهای زمینه ای هستند ، بیشتر است

برای افرادی که به طور کامل واکسینه، خطر بستری یا در حال مرگ از COVID-19 بسیار کمتر از خطر برای مردم واکسینه نشده، گزارش سی ان ان .

تا ۳۰ آگوست ، CDC گزارشهایی مبنی بر پیشرفت ۱۲۹۰۸ مورد شدید COVID-19 در بین افرادی که کاملاً واکسینه شده اند دریافت کرده است که منجر به بستری شدن یا مرگ شده است.

این بخش کوچکی از بیش از ۱۷۳ میلیون نفر است که به طور کامل واکسینه شده اند. گزارش CNN نشان می دهد که کمتر از ۱ در ۱۳۰۰۰ شانس تجربه یک مورد موفقیت آمیز شدید را نشان می دهد.

اما در موارد نادری که واکسیناسیون کامل به کووید -۱۹ مبتلا می شود ، داده های CDCمنبع معتبر نشان می دهد که افراد مسن و افراد مبتلا به بیماریهای زمینه ای متعدد بیشتر در معرض خطر بیماری شدید هستند.

خطوط هوایی یونایتد اعلام کرد کارکنان واکسینه نشده با مرخصی بدون حقوق و فسخ مواجه می شوند

به گزارش شیکاگو سان تایمز ، یونایتد ایرلاینز می گوید بیش از نیمی از کارکنان خود که ماه گذشته واکسینه نشده بودند ، از زمانی که شرکت هواپیمایی اعلام کرد واکسیناسیون کووید -۱۹ مورد نیاز است ، شلیک کرده اند .

به گزارش ایندیپندنت ، با این حال ، خطوط هوایی یونایتد در ۸ سپتامبر اعلام کرد که اکثر کارمندانی که پس از ۲ اکتبر در برابر کووید -۱۹ واکسینه نشده اند ، با فسخ یا مرخصی بدون حقوق روبرو هستند .

به گزارش CNBC ، یونایتد گفت اگر درخواست کارمند برای معافیت مذهبی رد شود ، باید ظرف ۵ هفته پس از اخطار انکار واکسینه شود و اولین ضربه را تا ۲۷ سپتامبر دریافت کند در غیر این صورت با خاتمه مواجه می شود.

یونایتد گفت: خلبانان ، مهمانداران هواپیما ، نمایندگان دروازه و نمایندگان خدمات مشتری فرودگاه که با مشتریان تعامل دارند و از این معافیت ها برخوردار می شوند می توانند “زمانی که همه گیری به طور معنی داری کاهش یابد” به سر کار بازگردند.

Moderna می گوید آنها در حال کار روی آنفولانزای مشترک و واکسن COVID-19 هستند

به گزارش NBC News ، شرکت دارویی Moderna امروز در ارائه ای اظهار داشت که در حال کار بر روی تقویت کننده مشترک کووید -۱۹ و تزریق واکسن آنفولانزا هستند .

در این مرحله ، واکسن مشترک هنوز در مرحله آزمایشی است و مشخص نیست که آیا در پیشگیری از بیماری موثر خواهد بود یا خیر.

انتظار می رود فصل آنفولانزا در ایالات متحده در پاییز امسال آغاز شود.

۹/۸/۲۱ ۲:۱۶ بعد از ظهر PDT-بیش از یک چهارم موارد جدید COVID-19 مربوط به کودکان است

براساس آکادمی اطفال آمریکا (AAP) ، موارد کووید -۱۹ رو به افزایش است و سهم بیشتری از آنها در کودکان گزارش شده است .

تنها در یک هفته بیش از ۲۵۰،۰۰۰ کودک مبتلا به COVID-19 مثبت شدند. به گفته AAP ، کودکان اکنون بیش از ۲۶ درصد موارد جدید COVID-19 را تشکیل می دهند.

به گفته دکتر آنتونی فائوچی ، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، “اگر ما این کار را به درستی انجام دهیم” نباید موارد زیادی مربوط به بازگشایی مدارس افزایش یابد.

فائوچی در گفتگو با CNN گفت: “ما باید سیستم مدرسه را نقاب زده و علاوه بر این کودکان را با افراد واکسینه شده احاطه کنیم .” “این راه حل است.”

وی همچنین تاکید کرد واکسیناسیون برای افراد واجد شرایط بسیار مهم است.

با این حال ، مدارس ، به ویژه در جنوب ، ترم جدید را در آگوست آغاز کردند. به گزارش سی ان ان ، بسیاری از ولسوالی ها ، به ویژه مناطق بدون ماسک ، شاهد جهش بزرگی در موارد هستند.

به گفته این شبکه ، پزشکان و کارشناسان هشدار می دهند که این امر می تواند زمانی رخ دهد که دانش آموزان در اکثر مناطق دیگر کشور پس از تعطیلات آخر هفته کارگر به مدرسه بازگردند ، مگر اینکه اقدامات قوی برای کنترل ویروس کرونا انجام شود.

بایدن در مرحله بعدی پاسخ به COVID-19 سخنرانی می کند

بر اساس گزارش CNN ، جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا آمادگی دارد که در این هفته سخنرانی مهمی در مرحله بعدی پاسخ به همه گیری خود ارائه دهد .

انتظار می رود این سخنرانی مسائل مربوط به COVID-19 و مدارس ، شرکت های خصوصی و الزامات کارکنان فدرال را پوشش دهد.

این سخنرانی ابتدا برای امروز برنامه ریزی شده بود ، اما یک مقام کاخ سفید صبح دیروز به سی.ان.ان گفت که زمان آن هنوز مایع است و به جای آن پنجشنبه ، ۹ سپتامبر ارائه می شود.

“روز پنجشنبه ، رئیس جمهور در مورد برنامه قوی خود برای جلوگیری از گسترش نوع دلتا و تقویت واکسیناسیون با مردم آمریکا صحبت خواهد کرد.

“همانطور که رئیس جمهور از روز اول گفته است ، دولت او از هر اهرمی برای کنترل همه گیری همه گیر استفاده می کند. به گفته CNN ، رئیس جمهور پنجشنبه یک استراتژی شش جانبه را ارائه می دهد که به ما در انجام این کار در بخش های دولتی و خصوصی کمک می کند.

پزشکان تأیید می کنند که نوع Mu در حداقل ۵۰ بیمار هوستون یافت شده است

به گزارش کلیک ، به نقل از Click2Houston.com ، پزشکان بیمارستان متدیست هوستون مواردی از نوع Mu را در بین بیماران تحت درمان COVID-19 کشف کرده اند .

پزشکان مواردی از نوع Mu را در تقریباً ۵۰ بیمار تأیید کردند.

دکتر وسلی لانگ ، مدیر پزشکی میکروبیولوژی تشخیصی در هوستون متدیستیست و آسیب شناس بالینی ، به Click2Houston گفت: “ما اولین مورد مو را در ماه مه داشتیم.”

لانگ خاطرنشان کرد که آنها به این موارد از نوع Mu اشاره نکردند تا اینکه سازمان بهداشت جهانی (WHO) این نوع را در هفته گذشته تعیین کرد.

لانگ به Click2Houston گفت: “هنگامی که WHO اعلام کرد که این می تواند نوع Mu باشد ، ما رفتیم و نگاه کردیم و دیدیم که چندین مورد در اینجا و آنجا وجود داشته است که تا ماه مه شروع شده است.”

۹/۷/۲۱ ۲:۳۰ بعد از ظهر PDT-ایالات متحده از ۴۰ میلیون مورد COVID-19 بیشتر است

در کمتر از ۲ سال از ابتدای شناسایی COVID-19 ، ایالات متحده در حال حاضر از ۴۰ میلیون مورد ابتلا به این بیماری عبور کرده است.

با وجود دسترسی گسترده به واکسن COVID-19 در ایالات متحده ، فقط حدود ۶۲ نفر از افراد بالای ۱۲ سال به طور کامل واکسینه شده اند.

علاوه بر این ، افزایش نوع Delta عفونی تر منجر به افزایش قابل توجه موارد COVID-19 شده است.

فلوریدا شاهد مرگبارترین موج بیماری همه گیر COVID-19 است

آسوشیتدپرس (AP) گزارش داد که در حالی که میزان واکسیناسیون فلوریدا کمی بالاتر از میانگین ملی است ، مرگ ناشی از COVID-19 همچنان در حال افزایش است.

این ممکن است تا حدی به دلیل جمعیت بزرگتر مسن ایالت و دولت ایالتی باشد که با دستورات ماسک مبارزه می کند.

به گزارش AP ، بیمارستان ها مجبور بودند کامیون های یخچال کرایه کنند تا اجساد بیشتری را ذخیره کنند و خانه های تشییع جنازه نیز غرق شده است.

با این حال ، یک نشانه مثبت این است که تعداد افرادی که در فلوریدا با کووید -۱۹ بستری شده اند طی ۲ هفته گذشته از بیش از ۱۷۰۰۰ نفر به ۱۴۲۰۰ نفر در ۳ سپتامبر کاهش یافته است ، که نشان می دهد این افزایش در حال کاهش است.

تعداد مبتلایان جدید آمریکا از روز کارگر بیش از ۳۰۰ درصد افزایش یافته است

به گزارش ایسنا ، به نقل از USA Today ، موارد ابتلا روزانه به ویروس کرونا بیش از چهار برابر مواردی است که ایالات متحده سال گذشته در روز کارگر مشاهده کرد و مرگ و میر روزانه تقریباً دو برابر بیشتر بود .

بر اساس داده های دانشگاه جانز هاپکینز ، این نسبت به ارقام سال گذشته ۳۱۶ درصد افزایش یافته است.

USA Today گزارش داد که ما می توانیم دلیل این افزایش را عامل بسیار عفونی Delta و تعداد قابل توجهی از مردم ایالات متحده که از واکسیناسیون علیه COVID-19 خودداری کرده اند ، عنوان کنیم.

این روزنامه تأکید کرد که برخی از بیمارستان های ایالات متحده به قدری مملو از بیماران مبتلا به کووید -۱۹ شده اند که ممکن است پزشکان مجبور شوند در مورد افرادی که از تخت ICU استفاده می کنند تصمیمات مرگ و زندگی بگیرند.

۹/۳/۲۱ ۱:۲۸ بعد از ظهر PDT – مقامات ممکن است قبل از توصیه گسترده عکس های تقویت کننده به زمان بیشتری نیاز داشته باشند

بر اساس یک گزارش جدید ، مقامات فدرال به دولت بایدن گفته اند که ممکن است قبل از توصیه عکسبرداری تقویت کننده COVID-19 به اکثر مردم ایالات متحده ، برای بررسی داده ها به زمان بیشتری نیاز داشته باشند.

نیویورک تایمز امروز گزارش داد که دکتر جانت وودکاک ، سرپرست کمیته غذا و دارو (FDA) و دکتر روشل پی والنسکی ، رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) ، به دولت بایدن گفتند آنها ممکن است فقط بتوانند تقویت کننده هایی را برای زیرمجموعه ای از جمعیت ایالات متحده توصیه کنند.

طبق گزارشات ، آنها ممکن است فقط برای افرادی که قبلاً واکسن mRNA Pfizer-BioNTech COVID-19 را دریافت کرده اند ، اطلاعات داشته باشند.

دولت بایدن برنامه های خود را برای افزایش فشارهای ناشی از COVID-19 در انتظار تأیید FDA اعلام کرده بود.

موارد COVID-19 کودکان در حال افزایش است

طبق اعلام آکادمی اطفال آمریکا (AAP) ، موارد ابتلا به کووید -۱۹ در کودکان در حال افزایش است و تقریباً ۲۰۴،۰۰۰ مورد در هفته گذشته به آن اضافه شده است.

در هفته منتهی به ۲۶ آگوست ، کودکان ۲۲.۴ درصد از موارد گزارش شده هفتگی COVID-19 را تشکیل می دادند.

AAP داده های مربوط به COVID-19 را از ۴۹ ایالت ، نیویورک سیتی ، پورتوریکو و گوام جمع آوری کرد تا میزان موارد ابتلا به کودکان مبتلا به کووید -۱۹ در کودکان تا ۶ آگوست ۶،۳۷۴ مورد در هر ۱۰۰،۰۰۰ کودک باشد.

AAP تأکید کرد که در حالی که کودکان مبتلا به عفونت هستند ، آنها بیماری شدید را تجربه نمی کنند.

AAP در بیانیه ای گفت: “در حال حاضر ، به نظر می رسد بیماری شدید ناشی از COVID-19 در بین کودکان شایع نیست .” “با این حال ، نیاز مبرم به جمع آوری داده های بیشتر در مورد اثرات طولانی مدت بیماری همه گیر بر کودکان ، از جمله راه هایی است که ویروس می تواند به سلامت جسمی طولانی مدت کودکان آلوده آسیب برساند ، و همچنین اثرات روحی و روانی آن.”

فائوچی می گوید که نوع “تهدید فوری” نیست

نوع ویروس کرونا Mu ، تعیین شدهمنبع معتبر به گفته دکتر آنتونی فائوچی ، سرپرست موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، “نوع مورد علاقه” در اوایل این هفته توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) “تهدید فوری” برای ایالات متحده نیست . واشنگتن پست .

فائوچی در جلسه خبری ۲ سپتامبر گفت که نوع Mu “اصلاً به غالب بودن نزدیک نیست” و نوع دلتا علت تقریباً ۱۰۰ درصد موارد ایالات متحده است.

با این حال ، او تأیید کرد که “ما بسیار بر آن نظارت داریم”.

به نوشته پست ، WHO می گوید نوع Mu دارای “مجموعه ای از جهش ها است که نشان دهنده خواص بالقوه فرار ایمنی است”.

اما این سازمان تأکید کرد که مطالعات بیشتری لازم است تا مشخص شود آیا نوع Mu در برابر واکسن های موجود مقاوم است یا خیر.

۹/۲/۲۱ ۲:۰۶ بعدازظهر PDT-از هر ۷ کودک مبتلا به COVID-19 ، ۱ مورد علائم طولانی مدت را نشان می دهد

به گزارش رویترز ، یک مطالعه جدید در بریتانیا نشان داده است که از هر ۷ کودک مبتلا به کووید -۱۹ ، ۱ نفر علائم درازمدت را تجربه می کنند.

این مطالعه کودکان بین ۱۱ تا ۱۷ سال را مورد بررسی قرار داد در حالی که کودکان در این مطالعه به ندرت علائم اولیه شدید داشتند ، اما هفته ها یا حتی ماه ها بعد در معرض خطر علائم طولانی مدت بودند.

حدود ۱۴ درصد از کودکان مبتلا به COVID-19 علائم شامل خستگی و سردرد را ۱۵ هفته پس از ایجاد این بیماری گزارش کردند.

این مطالعه یک نسخه پیش چاپ است و هنوز مورد بررسی همتا قرار نگرفته است.

موارد تایید شده کووید -۱۹ در افراد واکسینه خفیف تر است

اخیرا مطالعهمنبع معتبر انجام شده در انگلستان داده های مقیاس بزرگ و واقعی را در مورد اینکه چگونه واکسیناسیون از ما در برابر عفونت های “موفقیت آمیز” کروناویروس و چگونه در برابر بیماری های شدید محافظت می کند ، ارائه می دهد.

محققان دریافتند افرادی که پس از واکسیناسیون کامل به ویروس کرونا مبتلا شده اند ، تقریباً دو برابر بیشتر در مقایسه با جمعیت بیشتری علامت ندارند.

به گزارش CBS News ، نتایج دلگرم کننده است و این مطالعه می تواند به سیاست گذاران و اپیدمیولوژیست ها کمک کند تا شکاف قابل توجهی را در درک اثربخشی واقعی سه واکسن اصلی مورد استفاده در سراسر جهان پر کنند.

نظرسنجی می گوید اکثر شرکت های آمریکایی می توانند واکسیناسیون COVID-19 را در ماه های آینده اجباری کنند

به گزارش رویترز ، بر اساس یک نظرسنجی ملی از نزدیک به ۱۰۰۰ کارفرما ، بیش از نیمی از شرکت های آمریکایی برنامه ریزی کرده اند که واکسیناسیون COVID-19 را تا پایان سال در محل کار اجباری کنند و تقریباً ۲۵ درصد واکسیناسیون را شرط اشتغال می دانند .

به گزارش فورچون ، گوگل ، والمارت ، مک دونالد و یونایتد ایرلاینز در میان فهرست فزاینده ای از شرکت هایی هستند که نیاز به واکسیناسیون برخی یا تمام کارکنان دارند .

به گزارش رویترز ، در این نظرسنجی از ۹۶۱ شرکت آمریکایی که در مجموع نزدیک به ۱۰ میلیون نفر را استخدام می کنند ، نظرسنجی شد.

این نظرسنجی نشان داد که بیش از نیمی از کارفرمایان می توانند یک یا چند مورد واکسن را تا پایان سال ۲۰۲۱ داشته باشند ، که بیش از دو برابر تعداد فعلی کارفرمایانی است که نیاز به اثبات واکسیناسیون دارند.

۱۲/۹/۹ ۲:۰۸ بعد از ظهر PDT – Mu جدیدترین نوع مورد علاقه است

سازمان بهداشت جهانی (WHO) نوع دیگری از COVID-19 را به سازمان خود اضافه کرده است لیستمنبع معتبر از “انواع مورد علاقه.”

به گزارش گاردین ، نوع Mu (B.1.621) در ۳۰ آگوست پس از شناسایی در ۳۹ کشور به لیست سازمان بهداشت جهانی اضافه شد و جهش هایی یافت شد که می تواند آن را کمتر مستعد حفاظت ایمنی کند.

بر اساس اطلاعات ابتکار ردیابی COVID GISAID ، داده های دولت بریتانیا نشان می دهد که ۴۸ مورد تایید شده یا احتمالی در آن کشور وجود دارد ، در حالی که نوع Mu مسئول ۸۵۲ مورد در کلمبیا بوده است .

به گزارش WFLA News ، نوع Mu در فلوریدا نیز شناسایی شده است ، و نوع جدید به سرعت در منطقه جکسون ویل گسترش یافت.

اگرچه نوع Mu کمتر از ۰.۱ درصد از موارد COVID-19 را در سطح جهان تشکیل می دهد ، اما ممکن است در کلمبیا و اکوادور که به ترتیب ۳۹ و ۱۳ درصد موارد COVID-19 را شامل می شود ، در حال پیشرفت است.

به گفته کارشناسان ، COVID-19 همه گیری زوال عقل را تسریع می کند

به گزارش فایننشال تایمز ، دانشمندان و روانپزشکان هشدار می دهند که اثر تخریبی کووید -۱۹ بر مغز ، همه گیری زوال عقل را تسریع می کند که می تواند تا پایان دهه ۸۰ میلیون نفر را تحت تأثیر قرار دهد .

روز چهارشنبه ، ۱ سپتامبر ، فدراسیون جهانی آلزایمر (ADI) ، فدراسیون جهانی انجمن های دمانس ، از یک گروه کاری تخصصی برای درک بهتر مقیاس این مشکل و راه های مقابله با آن استفاده کرد.

پائولا باربارینو ، مدیر اجرایی ADI به فایننشال تایمز گفت: “ما نمی خواهیم مردم را بی مورد بترسانیم.” اما بسیاری از متخصصان زوال عقل در سراسر جهان به طور جدی نگران ارتباط بین زوال عقل و علائم عصبی COVID-19 هستند. ”

اخیر پژوهشمنبع معتبر دریافت که COVID-19 به چند طریق به مغز آسیب می رساند. ممکن است مستقیماً به سلول های مغزی حمله کند ، جریان خون در بافت مغز را کاهش دهد یا باعث تولید مولکول های ایمنی مضر برای سلول های مغزی شود.

نویسندگان این مطالعه نوشتند: “عفونت با ویروس کرونا ، SARS-CoV-2 ، می تواند باعث از دست دادن حافظه ، سکته مغزی و سایر آثار روی مغز شود.”

اتهام زنی که از کارت جعلی واکسن COVID-19 در هاوایی استفاده کرده است

KITV Island News گزارش داد که یک زن ۲۴ ساله ایلینوی در زندانهای اواهو به اتهام استفاده از کارت واکسیناسیون جعلی برای دور زدن قرنطینه اجباری متهم شده است.

بر اساس گزارش KITV ، این زن با نام Chloe Mrozak ، یک کارت واکسیناسیون ارائه داد که نشان می داد وی با واکسن “Maderna” ایمن شده است – غلط املایی نشانه واضح تقلبی بودن سند وی است.

KITV گزارش داد که او روز چهارشنبه به دادگاه باز خواهد گشت ، در صورتی که ساکن ایلینوی در صورت مجرم شناخته شدن تا یک سال زندان و جریمه تا ۵۰۰۰ دلار جریمه کند.

دو مقام FDA در حالی که آژانس در مورد واکسن های COVID-19 برای کودکان بحث می کند ، آنجا را ترک می کنند

نیویورک تایمز گزارش می دهد که دو تنظیم کننده واکسن در حال خروج از سازمان غذا و داروی.

این استعفا در حالی صورت می گیرد که FDA در حال بررسی داده های ایمنی و کارایی واکسن های COVID-19 برای کودکان زیر ۱۲ سال است.

دکتر ماریون گروبر ، مدیر دفتر واکسن FDA و معاون وی ، دکتر فیلیپ کراوس ، هر دو تا ماه نوامبر ترک می کنند. بر اساس گزارش نیویورک تایمز ، مقامات تا حدودی به دلیل نگرانی هایی مبنی بر اینکه توصیه می شود عکس های تقویت کننده COVID-19 بدون شواهد کافی برای موثر بودن توصیه شوند ، می روند.

۳۱/۸/۲۱ ۱:۴۶ بعد از ظهر PDT-مطالعه نشان می دهد واکسن Moderna دو برابر آنتی بادی را نسبت به واکسن Pfizer-BioNTech تحریک می کند.

گزارش COVID-19 واکسن مدرن را قادر به تولید بیش از دو برابر آنتی بادی از یکی دیگر از واکسن mRNA توسط Pfizer و BioNTech در تحقیقات جدید به طور مستقیم مقایسه پاسخ های ایمنی به واکسن های ساخته شده بود بلومبرگ .

این مطالعهمنبع معتبر نزدیک به ۲۵۰۰ کارگر در یک بیمارستان اصلی بلژیک درگیر شدند.

محققان دریافتند که سطح آنتی بادی در افرادی که قبل از دریافت دوز واکسن Moderna به ویروس کرونا مبتلا نشده بودند ، به طور متوسط ​​سطح آنتی بادی ۲۸۸۱ واحد در میلی لیتر بود ، در حالی که در گروه مشابه فقط دوهزار و ۱۰۸ واحد در میلی لیتر بود. شات Pfizer-BioNTech.

به گزارش بلومبرگ ، نتایج منتشر شده در نامه ای به مجله انجمن پزشکی آمریکا (JAMA) نشان می دهد که دلیل تفاوت می تواند واکسن Moderna باشد که تقریباً سه برابر بیشتر از Pfizer-BioNTech ماده فعال دارد و فاصله بیشتر بین عکس ها

فلوریدا در حال حاضر بیشتر از همه در سال ۲۰۲۰ جان خود را از دست می دهد

در فلوریدا امسال بیشتر از سال ۲۰۲۰ مرگ و میر ناشی از COVID-19 گزارش شده است.

بر اساس گزارش وزارت بهداشت فلوریدا که در ۲۷ آگوست منتشر شد ، به نقل از USA Today ، این بیماری در حال حاضر سومین علت اصلی مرگ و میر در این ایالت است .

بر اساس گزارش USA Today ، این گزارش می گوید که مجموع مرگ و میر ناشی از COVID-19 در فلوریدا تا ۲۶ آگوست به ۴۳،۹۷۹ نفر رسیده است ، در حالی که مرگ و میر ناشی از COVID-19 سال گذشته تنها ۲۱،۶۷۳ نفر ثبت شده بود.

USA Today گزارش داد که آخرین داده ها نشان می دهد در کمتر از ۹ ماه تا سال ۲۰۲۱ ، ۲۲۳۰۶ نفر بر اثر کروناویروس یا عوارض ناشی از COVID-19 جان خود را از دست دادند و از تعداد کشته شدگان در سال گذشته پیشی گرفت.

اولین مرگ و میر ناشی از همه گیری در فلوریدا در هفته اول مارس ۲۰۲۰ ثبت شد و تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۰ به ۲۱،۶۷۳ نفر رسید.

USA Today گزارش داد که بسیاری از ایالت های دیگر در سال ۲۰۲۱ بیش از سال ۲۰۲۰ مرگ و میر ناشی از COVID-19 را گزارش کرده اند ، حتی اگر یک سوم سال باقی مانده باشد.

۳۰/۸/۲۱ ۲:۲۷ بعد از ظهر PDT-ممکن است ۱۰۰۰۰۰ نفر دیگر در ایالات متحده قبل از پایان همه گیری در اثر COVID-19 جان خود را از دست بدهند

با تقریبا ۱۰۰۰۰۰ بزرگسال در ایالات متحده در بیمارستان بستری به علت COVID-19 و عفونت افزایش در میان واکسینه نشده، احتمالا ۱۰۰،۰۰۰ نفر دیگر می تواند از این بیماری در ماه دسامبر، با توجه به دانشگاه واشنگتن می گذارد مدل .

دکتر آنتونی فائوچی ، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، روز یکشنبه به جیک تپر CNN گفت ، “آنچه در حال حاضر در حال وقوع است کاملاً قابل پیش بینی است ، اما کاملاً قابل پیشگیری است.”

فائوچی در حالی که نتیجه این مدل امکان پذیر است ، گفت: “ما می دانیم که ما با واکسن راه حل داریم تا این وضعیت را تغییر دهیم.”

وی ادامه داد: “اگر این افراد را فقط واکسینه کنیم ، می توانیم آن را به طور مlyثر و سریع انجام دهیم.” “به همین دلیل است که اکنون در این بحران که ما در آن قرار داریم بسیار مهم است که مردم هر گونه تفاوت ایدئولوژیکی ، سیاسی یا سایر موارد را کنار بگذارند و فقط واکسن بزنند.”

ایالات متحده با برنامه زمانی ۸ ماهه در مورد عکس های تقویت کننده عمل می کند

به نقل از USA Today ، کارشناس ارشد بیماریهای عفونی این کشور روز یکشنبه گفت که ایالات متحده دست کم در حال حاضر از برنامه زمانی ۸ ماهه خود برای اقدامات تقویت کننده COVID-19 پیروی می کند .

به گزارش یو اس ای تودی ، روز جمعه ، جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد داده بود که دولت در حال بررسی این است که آیا واکسن های تقویت کننده باید ۵ ماه پس از واکسیناسیون در پاسخ به نوع دلتا که نرخ COVID-19 را در سراسر کشور افزایش می دهد ، انجام شود.

با این حال ، روز یکشنبه ، فائوچی گفت که مقامات بهداشتی برای تغییر توصیه بر اساس اطلاعات در حال تغییر آماده هستند ، اما برنامه زمانی ۸ ماهه باقی می ماند – فعلا.

فائوچی در این باره گفت: “ما آن را تغییر نمی دهیم ، اما به محض ورود به آن بسیار آماده هستیم. ما در مورد آن بسیار انعطاف پذیر خواهیم بود.”

معلم بدون واکسینه و بدون ماسک ویروس را به دانش آموزان در کالیفرنیا منتقل می کند

به گفته یک معلم واکسینه نشده کالیفرنیا ، نوع دلتا را به گروهی از دانش آموزان دبستانی و دیگران منتقل کرد. گزارشمنبع معتبر از CDC

CDC گزارش شدهمنبع معتبر این معلم از شهرستان مارین در ۱۹ مه علامت دار شد و علائمی مانند سرفه ، تب و سردرد را تجربه کرد.

CDC گفت که در ابتدا علائم را به آلرژی نسبت می داد ، کار را ادامه داد – علیرغم الزامات مدرسه برای انجام این کار در خانه ، برای دانش آموزان بدون ماسک یا پوشش صورت با صدای بلند می خواند.

۲ روز بعد تست معلم وی برای COVID-19 مثبت شد.

۲۷/۸/۲۱ ۲:۰۰ بعد از ظهر PDT-فلوریدا شاهد بیشترین افزایش مرگ و میرهای یک روزه از زمان شروع همه گیری است

با توجه به میامی هرالد ، روز ۲۶ ماه اوت، فلوریدا گزارش ۲۱۷۶۵ بیشتر COVID-19 مورد و ۹۰۱ مورد مرگ به CDC، با توجه به محاسبات میامی هرالد از داده های CDC.

همه موارد مرگ به جز دو مورد پس از ۲۵ ژوئیه رخ داده است و تقریباً ۷۸ درصد از این افراد در ۲ هفته گذشته فوت کرده اند. اکثر مرگ و میرها در آخرین موج فلوریدا در موارد COVID-19 رخ داده است که توسط نوع دلتا تقویت شده است.

هرالد گزارش داد که این بزرگترین افزایش یک روزه بر تعداد کل مرگ و میر در تاریخ همه گیر بیماری کووید -۱۹ در این ایالت است.

جراح عمومی می گوید: “ما صدها کودک را از دست داده ایم.”

طبق گزارش CNN ، بازگشت به آموزش حضوری منجر به قرنطینه هزاران دانش آموز در سراسر ایالات متحده شده است ، زیرا COVID-19 در میان کودکان به سطوحی رسیده است که از زمستان دیده نشده است.

با افزایش تهدید ، جراح عمومی ایالات متحده از والدین و مقامات می خواهد تا اقداماتی را انجام دهند که خطر عفونت کودکان را کاهش دهد.

دکتر ویوک مورتی در گفتگو با میزبان بنیاد اتاق بازرگانی ایالات متحده گفت: “اگر آنها در اطراف افرادی هستند که واکسینه شده اند ، همه افراد خانواده واکسینه می شوند ، که این امر به طور قابل توجهی خطر را برای فرزندان ما کاهش می دهد .”

مورتی ادامه داد: در کلاس های درس ، لایه های محافظتی وجود دارد که CDC برای ایمن نگه داشتن کودکان وضع کرده است ، از جمله استفاده از ماسک ، تهویه مناسب ساختمانها و آزمایش منظم COVID-19.

مورتی گفت: “اگرچه بچه های ما بهتر عمل می کنند ، این بدان معنا نیست که COVID خوش خیم است ، اما این بدان معنا نیست که در کودکان ما بی ضرر است.” “در حقیقت ، ما صدها کودک را به دلیل COVID-19 از دست داده ایم.”

مرگ کودک بر اثر COVID-19 در ویرجینیا

دیروز، بهداشت ویرجینیا (VDH) اعلام کرد از مرگ یک کودک در منطقه شمالی که COVID-19 بود.

طبق گزارش VDH ، این کودک بین ۰ تا ۹ ساله بود. این اداره اطلاعات بیشتری را برای حفظ حریم خصوصی و احترام به خانواده کودک فاش نمی کند.

VDH تأیید کرد که این اولین مورد مرگ یک کودک مبتلا به COVID-19 در منطقه شمالی ویرجینیا است.

دکتر M. Norman Oliver ، کمیسر بهداشت ایالتی ، در بیانیه ای گفت: “قلب ما برای خانواده و دوستان این کودک به خاطر از دست دادن غم انگیز آنها است .”

“در سراسر کشور ، COVID-19 همچنان باعث بیماری و مرگ می شود. نوع دلتا اکنون غالب ترین گونه در سراسر کشور است و به راحتی از فردی به فرد دیگر منتقل می شود. ”

وی افزود: “ما از همه می خواهیم اقدامات احتیاطی را برای محافظت از خود و اطرافیان انجام دهند. همه افراد ۱۲ ساله و بالاتر که واجد شرایط واکسیناسیون هستند ، تشویق می شوند که این کار را در اسرع وقت انجام دهند. ”

دیوان عالی کشور تصمیم می گیرد که اخراج ها از سر گرفته شود

اکثریت محافظه کار دیوان عالی است اجازه می دهد برای از سرگیری اخراج در سراسر ایالات متحده، مسدود کردن دولت بایدن از اعمال ممنوعیت موقت است که در جای خود به دلیل بیماری همه گیر قرار داده بود، گزارش آسوشیتد پرس (AP) .

بر اساس اطلاعات اداره سرشماری از اوایل آگوست ، طبق گزارش AP ، تصمیم دادگاه حمایت از حدود ۳.۵ میلیون نفر در ایالات متحده را که در ۲ ماه آینده با تخلیه مواجه شده اند ، پایان می دهد.

قضات محافظه کار حکم کردند که CDC فاقد صلاحیت انجام این کار بر اساس قوانین فدرال بدون مجوز صریح کنگره است. سه قاضی لیبرال مخالف بودند.

به گزارش ایسنا ، دادگاه نوشت: “اگر قرار است تعلیق تخلیه فدرال ادامه یابد ، کنگره باید به طور خاص آن را مجاز کند.”

۲۶/۸/۲۱ ۲:۳۰ بعد از ظهر PDT-کاخ سفید روند درمان کووید -۱۹ Regeneron را تسریع می کند

به گفته یاهو! اخبار ، مقامات بهداشتی موافقت می کنند که اگر به تازگی تشخیص داده شده اید که COVID-19 دارید و خطر ابتلا به بیماری شدید بالاتر از حد متوسط ​​است ، باید سریعاً با درمان آنتی بادی مونوکلونال Regeneron Pharmaceuticals به دنبال درمان باشید.

“مهم، از جولای ۱ST، ما نیم میلیون نجات بخش درمان به بیماران COVID درمان حمل بیش از – نیم میلیون درمان است که جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان و صرفه جویی در زندگی می کند، گفت:” جف Zients ، کاخ سفید هماهنگ کننده پاسخ کوروناویروس، در یک اخیر کنفرانس مطبوعاتی .

وی افزود که دولت به استفاده از این درمانها سرعت می بخشد.

“در واقع ، تنها در دو هفته اول ماه اوت ، ما بیش از ۱۰ برابر میزان درمانهایی که در کل ماه ژوئن به ایالت ها ارسال کردیم ، ارسال کردیم.”

یاهو گزارش داد که دولت فدرال هزینه ها را تأمین می کند ، به طوری که برخی ایالت ها مرکز تزریق رایگان کوکتل آنتی بادی را ایجاد کرده اند که نشان می دهد میزان بستری شدن افراد در معرض خطر بالای COVID-19 در صورت درمان تا ۱۰ درصد را تا ۷۰ درصد کاهش می دهد. روزها.

قانون پیشنهادی نیویورک می گوید اخراج کارکنان پزشکی که واکسن را امتناع می کنند

به گزارش نیویورک پست ، کارگران پزشکی که از واکسیناسیون علیه کووید -۱۹ خودداری می کنند ، می توانند تحت حکم اضطراری اخراج شوند که انتظار می رود امروز با تأیید وزارت بهداشت ایالت نیویورک موافقت شود .

به گفته پست ، قانون پیشنهادی می گوید: “نهادهای تحت پوشش ممکن است پرسنلی را که کاملاً واکسینه نشده اند و معافیت پزشکی معتبری ندارند و نمی توانند در غیر این صورت اطمینان حاصل کنند که افراد در مراقبت از بیمار/رزیدنت مشغول نیستند یا سایر پرسنل تحت پوشش را در معرض دید قرار دهند ، خاتمه دهند.” به

این سیاست برای اولین بار بود اعلام کرد توسط سابق نیویورک فرماندار اندرو کومو و اداره بهداشت دولت هفته گذشته است.

کارکنان مراقبت های بهداشتی تا ۲۷ سپتامبر فرصت دارند تا اولین دوز واکسن خود را دریافت کنند.

دکتر هوارد زاکر ، کمیسر بهداشت ایالت نیویورک ، در بیانیه ای گفت: “این دستور هم به بستن شکاف واکسیناسیون و هم کاهش نوع دلتا کمک می کند .” “من می خواهم از همه کارکنان مراقبت های بهداشتی ایالت نیویورک تشکر کنم که بار دیگر قدم برداشتند و به دولت ما نشان دادند که واکسیناسیون ایمن ، آسان و مهمتر از همه موثر است.”

افزایش تقاضا برای درمان آنتی بادی مونوکلونال

USA Today گزارش داد ، در بیشتر سال جاری ، داروهایی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا ، برای بهبود سریع وی از COVID-19 به حساب می آورد ، بدون استفاده در قفسه های دولتی می نشیند ، اما اکنون تقاضا در حال افزایش است.

به گزارش USA Today ، این هفته حدود ۱۲۰۰ بیمار در منطقه هوستون REGN-COV ، یک آنتی بادی مونوکلونال ساخته شده توسط تولید کننده دارو Regeneron ، دریافت خواهند کرد .

دکتر هوارد هوانگ ، که رهبری تلاش آنتی بادی های مونوکلونال بیمارستان هوستون متدیست را بر عهده داشته است ، به USA Today گفت: “ما شاهد افزایش چشمگیر تقاضا بوده ایم.”

وی افزود که تقاضا برای سوتروویمابمنبع معتبر ، آنتی بادی مونوکلونال دیگری که تحت مجوز استفاده اضطراری برای درمان COVID-19 استفاده می شود ، طی ماه گذشته نزدیک به ۳۰۰ درصد افزایش یافته است.

طرح جدید: شروع عکسبرداری تقویت کننده COVID-19 از ۶ ماهگی

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال ، تنظیم کننده های فدرال احتمالاً سومین تزریق COVID-19 را برای بزرگسالان واکسینه شده حداقل از ۶ ماه پس از دوز دوم-به جای فاصله ۸ ماهه ای که قبلاً اعلام شده بود-تأیید می کنند. مجله.

این فرد افزود: داده های تولیدکنندگان واکسن و سایر کشورهای تحت بررسی سازمان غذا و دارو بر اساس تقویت کننده هایی است که در ۶ ماهگی داده می شود.

این منبع ناشناس همچنین به ژورنال گفت که تأیید تقویت کننده ها برای هر سه تزریق COVID-19 در ایالات متحده-که توسط Pfizer-BioNTech ، Moderna و Johnson & Johnson تولید می شود-در اواسط سپتامبر انتظار می رود.

در پی افزایش دلتا ، بستری شدن در بیمارستان ها افزایش می یابد

به گزارش واشنگتن پست ، بیش از ۱۰۰۰۰۰ نفر در حال حاضر در ایالات متحده با کووید -۱۹ در بیمارستان بستری هستند- سطحی که از ۳۰ ژانویه زمانی که واکسن های کووید -۱۹ به طور گسترده در دسترس نبود ، دیده نمی شود-زیرا این کشور در تلاش است تا موج جدیدی از ویروس کرونا را مهار کند. نوع دلتا بسیار عفونی

بر اساس پایگاه داده واشنگتن پست ، بستری شدن ها در جنوب بیشتر است ، جایی که هر ایالت در منطقه دارای بخش بالاتری از جمعیت خود است که در حال حاضر با COVID-19 در بیمارستان بستری هستند .

با این حال ، طبق گزارش پست ، اگرچه بسیاری از بیمارستان ها تحت فشار هستند و کمبود تخت در بخش مراقبت های ویژه (ICU) را گزارش می دهند ، اما مرگ و میر کلی به مراتب کمتر است.

میانگین روزانه مرگ و میر تا پایان ژانویه ۳۱۰۰ نفر و فقط تا ۲۵ آگوست ۱۱۰۰ نفر بود.

بر اساس مطالعات CDC ، افراد واکسینه نشده ۲۹ برابر بیشتر در معرض خطر بستری شدن قرار دارند

بر اساس گزارش ۲۴ اوت از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها (CDC)منبع معتبر بر اساس داده های خارج از شهرستان لس آنجلس ، افراد واکسینه نشده تقریباً پنج برابر بیشتر به ویروس کرونا مبتلا می شوند و بیش از ۲۹ برابر بیشتر به دلیل بیماری کووید ۱۹ در بیمارستان بستری می شوند.

دکتر شارون بالتر ، یکی از نویسندگان این مطالعه و مدیر بیماری های عفونی در بخش بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس ، به NBC گفت: “این بدان معناست که افراد واکسینه شده بسیار کمتر دچار بیماری شدید می شوند و ممکن است فقط علائم خفیفی داشته باشند.” به “این دلیل خوبی برای واکسیناسیون است.”

به گزارش ان بی سی نیوز ، حتی با افزایش نوع بسیار عفونی دلتا از ۸ درصد موارد مثبت تجزیه و تحلیل شده توسط بخش به ۹۰ درصد در پایان ماه ژوئیه ، محققان دریافتند که واکسن های کووید -۱۹ همچنان محافظت موثری در برابر علائم شدید ارائه می دهد .

در این گزارش آمده است: “این داده های میزان عفونت و میزان بستری شدن نشان می دهد که واکسن های مجاز در برابر عفونت SARS-CoV-2 و COVID-19 شدید در دوره ای که انتقال نوع دلتا در حال افزایش بود ، محافظت می کردند.”

۲۵/۸/۲۱ ۱۲:۰۰ بعد از ظهر PDT – مطالعات نشان می دهد که اثر واکسن به شدت در میان گسترش دلتا کاهش یافته است ، و واکسیناسیون به احتمال زیاد در بیمارستان بستری است

گزارش به روز شده از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریمنبع معتبر (CDC) دریافت که در حالی که واکسنهای Pfizer و Moderna mRNA تأیید شده توسط FDA تقریباً ۹۰ درصد در پیشگیری از عفونت با ویروس همه گیر ، SARS-CoV-2 ، از دسامبر تا آوریل ۲۰۲۱ م beforeثر بود-قبل از اینکه نوع دلتا در سراسر ایالات متحده گسترش یابد. در حال حاضر اثربخشی آنها تنها به ۶۶ درصد کاهش یافته است.

به گزارش STAT News ، کارشناسان می گویند عوامل متعددی می توانند بر کاهش اثربخشی مثر باشند:

 • دلتا بیشتر از سایر انواع ویروس می تواند باعث ایجاد عفونت های موفقیت آمیز شود و نویسندگان مطالعه خاطر نشان می کنند که برخی از توانایی های سیستم ایمنی بدن در جلوگیری از عفونت ها نیز ممکن است رخ دهد.
 • با کاهش تلاش های کاهش دهنده ، افزایش ارتباطات اجتماعی بین افراد باعث افزایش انتقال شده است.
 • افراد به احتمال زیاد بیشتر از روزهای اولیه انتشار واکسن در معرض COVID-19 قرار می گیرند.

STAT News همچنین گزارش داد که یافته های مطالعه دیگریمنبع معتبر سه شنبه منتشر شده نشان می دهد که در شهرستان لس آنجلس ، از ماه مه تا ژوئیه ۲۰۲۱ ، افراد واکسینه نشده پنج برابر عفونت های COVID-19 نسبت به افرادی که واکسینه شده بودند ، داشتند و ۲۹ برابر بیشتر در بیمارستان بستری بودند.

به گفته سازنده دارو ، تزریق تقویت کننده جانسون و جانسون واکنش ایمنی زیادی ایجاد کرد

طبق گزارش CNN ، دومین دوز تقویت کننده واکسن COVID-19 جانسون و جانسون باعث افزایش شدید آنتی بادی ها علیه ویروس همه گیر شد.

به گزارش سی ان ان ، این داروساز اعلام کرد افرادی که ۶ تا ۸ ماه پس از دوز اولیه تزریق مجدد انجام داده اند ، ۲۸ روز پس از دومین افزایش آنتی بادی را تجربه کرده اند.

“داده های موقت جدید از این مطالعات نشان می دهد که افزایش دوز واکسن جانسون و جانسون جان کوین -۱۹ باعث افزایش سریع و قوی آنتی بادی های اتصال دهنده سنبله شده است ، نه برابر بیشتر از ۲۸ روز پس از واکسیناسیون تک دوز اولیه.” شرکت در آن گفت: بیانیه ای .

طبق یافته های مطالعه ، واکسن های COVID-19 در پیشگیری از COVID-19 شدید م effectiveثر است

تحقیقات جدید دانشمندان مرکز پزشکی اراسموس و دانشگاه رادبود در هلند ، “عفونت های موفقیت آمیز” واکسن را در گروه بزرگی از کارکنان مراقبت های بهداشتی واکسینه شده (HCWs) مورد بررسی قرار داد.

محققان از آن استفاده کردند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریها (CDC)منبع معتبر تعریف عفونت موفقیت آمیز: تشخیص RNA یا آنتی ژن SARS-CoV-2 در نمونه تنفسی جمع آوری شده از فرد ۱۴ روز یا بیشتر پس از تکمیل دوزهای توصیه شده واکسن مجاز COVID-19 توسط سازمان غذا و دارو (FDA).

یافته ها ، که هنوز مورد بررسی قرار نگرفته اند ، نشان می دهد که HCW هایی که بین ژانویه و مه ۲۰۲۱ واکسن mRNA یا واکسن ناقل ویروسی دریافت کرده اند ، هیچ عفونت جدی نداشته و هیچ یک از HCW های آلوده در بیمارستان بستری نشده اند.

نویسندگان این مطالعه نوشتند: “مطالعات مرحله چهارم تأیید کرده است که واکسیناسیون در جلوگیری از عوارض و مرگ و میر ناشی از COVID-19 بسیار مثر است.” اگرچه اثربخشی واکسن هرگز به ۱۰۰ reach نمی رسد. مطالعه ما از اثربخشی عالی واکسیناسیون در پیشگیری از بیماری شدید ناشی از SARS CoV-2 حمایت می کند. ”

۲۴/۸/۲۱ ۱۲:۰۰ بعدازظهر PDT-1 مورد از ۵ مورد COVID-19 در کودکان است

گزارش جدید از آکادمی اطفال آمریکا نشان داده است که ۱ در ۵ جدید COVID-19 مورد در کودکان هستند.

حداقل ۱۸۰،۱۷۵ کودک در هفته گذشته به ویروس کرونا مبتلا شدند که بیش از ۲۲ درصد موارد COVID-19 را تشکیل می دهند.

از زمان شروع همه گیری ، بیش از ۴.۵ میلیون کودک آمریکایی به این بیماری مبتلا شده اند.

انتظار می رود کارفرمایان بیشتری از کارکنان خود بخواهند واکسن COVID-19 را دریافت کنند

در ۲۳ اوت ، سازمان غذا و دارو (FDA) تأیید کامل واکسن Pfizer-BioNTech COVID-19 را برای افراد ۱۶ سال به بالا داد.

کارشناسان گفته اند که تأیید کامل ممکن است راه را برای کارفرمایان هموار کند تا کارگران را واکسینه کنند. رئیس جمهور جو بایدن در اظهارات خود پس از اعلام FDA اظهار داشت.

اگر شما یک رهبر تجاری ، یک رهبر غیرانتفاعی ، یک ایالت یا رهبر محلی هستید که منتظر تأیید کامل FDA برای واکسیناسیون بوده اید ، من اکنون از شما می خواهم که این کار را انجام دهید – لازم است. “او، به آنچه من در ماه گذشته انجام داد و نیاز به کارکنان خود را به واکسن و یا صورت شرایط سخت گفت .

طبق گزارشات شورون سیاستی را تصویب کرده است که برخی از کارکنان را واکسینه می کند. علاوه بر این ، سیستم مدارس شهر نیویورک اعلام کرد که همه کارکنان باید واکسینه شوند.

بر اساس جدیدترین داده های CDC ، تنها ۵۱.۶ درصد از جمعیت ایالات متحده تاکنون واکسینه شده اند. هنوز مشخص نیست که آیا تأییدیه FDA و الزامات کارفرما میزان واکسیناسیون را به شدت افزایش می دهد یا خیر.

با این حال ، دکتر پیتر هوتز ، واکسینولوژیست و رئیس دانشکده ملی طب گرمسیری در کالج پزشکی بیلور ، شک ندارد که تصمیم FDA تأثیر مطلوبی بر روی واکسیناسیون داشته باشد ، اما اینکه دستور کارفرما می تواند کلیدی باشد.

“من فکر وجود خواهد داشت یک افزایش نسبتا کم، اما، نگاه، ما باید یک راه طولانی برای رفتن به پر کردن این شکاف،” Hotez گفت سی ان ان . “من فکر می کنم که تأیید کامل قطعاً برخی را متقاعد می کند ، اما این تنها یکی از ده مورد صحبت جعلی است که توسط کمپین اطلاعات نادرست ارائه شده است. و من فکر می کنم تعدادی از مردم فقط به یکی از افراد دیگر برمی گردند. ”

وی گفت: “چیزی که ممکن است مردم را برای دریافت واکسن های نجات بخش انگیزه دهد این است که مجوز راه را برای کارفرمایان ، مشاغل و مدارس برای واکسیناسیون هموار کند.”

تصویب برای کودکان ۱۲ سال به بالا ممکن است به زودی انجام شود

در حالی که FDA فقط عکس Pfizer-BioNTech را برای سنین ۱۶ سال به بالا تأیید کرده است ، CNN گزارش داد که به احتمال زیاد به زودی تأیید کامل برای کودکان ۱۲ سال به بالا انجام می شود.

“من فکر نمی کنم آن خواهید بود طولانی قبل از آنها آن را گسترش به ۱۲ تا ۱۵،” دکتر باب Frenck ، مدیر مرکز تحقیقات واکسن در بیمارستان کودکان سینسیناتی، گفت سی ان ان . شاید در عرض چند هفته تا یک ماه یا بیشتر. ”

به گفته فرانک ، به نظر می رسد که کودکان می توانند دوز بسیار کوچکتری از واکسن را نسبت به بزرگسالان دریافت کنند و همچنان همان پاسخ ایمنی را دریافت کنند – به این معنی که عرضه واکسن می تواند بیشتر گسترش یابد.

فرنک به CNN گفت: “ما پس از انجام نوجوانان یک قدم عقب رفتیم و مقدار مصرف را بررسی کردیم ، زیرا فکر می کردیم ممکن است بتوانیم از دوز کمتر استفاده کنیم و بتوانیم همان پاسخ ایمنی را دریافت کنیم.”

او توضیح داد که تنها یک سوم دوز بزرگسالان ، فقط ۱۰ میکروگرم ، یک واکنش ایمنی قوی را در کودکان ۵ ساله تحریک می کند.

دکتر آنتونی فائوچیمنبع معتبر ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماریهای عفونی ، به CNN گفت که مطمئن است این آزمایشات کارآیی خوبی را در بین کودکان خردسال نشان می دهد.

“من فکر نمی کنم هیچ س questionالی وجود داشته باشد که این موضوع در کودکان در سنین پایین موثرتر باشد. من در این مورد شک ندارم. “فائوچی به اندرسون کوپر از CNN گفت .

۲۳/۸/۲۱ ۴:۱۷ بعد از ظهر PDT – FDA تأیید کامل واکسن Pfizer را می دهد

سازمان غذا و دارو (FDA) اعلام کردمنبع معتبر امروزه واکسن mRNA Pfizer به طور کامل تایید شده است.

به گفته FDA ، واکسنی که قبلاً به عنوان واکسن COVID-19 Pfizer-BioNTech شناخته می شد ، اکنون برای پیشگیری از بیماری COVID-19 در افراد ۱۶ سال به بالا به عنوان Comirnaty به بازار عرضه می شود.

کمیسر موقت FDA گفت: “تأیید FDA برای این واکسن یک نقطه عطف است زیرا ما در مبارزه با همه گیری COVID-19 ادامه می دهیم.” دکتر جانت وودکاکمنبع معتبر ، در یک بیانیهمنبع معتبر به “در حالی که این واکسن و دیگر استانداردهای دقیق و علمی FDA برای مجوز استفاده اضطراری ، به عنوان اولین واکسن COVID-19 تأیید شده توسط FDA مطابقت دارند ، عموم مردم می توانند بسیار مطمئن باشند که این واکسن از استانداردهای بالای ایمنی ، اثربخشی و تولید برخوردار است. کیفیت مورد نیاز FDA برای یک محصول تأیید شده. ”

دکتر پیتر مارکسمنبع معتبر ، مدیر مرکز ارزیابی و تحقیقات بیولوژیک FDA ، در همان مورد گفت بیانیهمنبع معتبر FDA داده ها و اطلاعات علمی موجود در “صدها هزار صفحه” را ارزیابی کرده ، تجزیه و تحلیل خود را در مورد ایمنی و اثربخشی Comirnaty انجام داده و “ارزیابی مفصلی از فرآیندهای تولید ، از جمله بازرسی از تاسیسات تولیدی” را انجام داده است.

دکتر باربارا الکساندر ، رئیس انجمن بیماریهای عفونی آمریکا (IDSA) ، می گوید: “تأیید کامل FDA برای واکسن Pfizer-BioNTech COVID-19 یک نقطه عطف مهم در تلاش ملت برای کنترل اثرات این همه گیری است.” در بیانیه ایمیل شده

وی تأکید کرد که تأیید FDA “اوج تحقیقات علمی مشترک و شدید است”.

والدینی که از کودکان سنین مدرسه خود به ویروس کرونا مبتلا می شوند

به گفته NPR ، با بازگشت کودکان به مدرسه ، آنها به طور فزاینده ای در حال توسعه COVID-19 هستند و آن را به والدین خود منتقل می کنند .

NPR گزارش داد که در ۲ هفته قبل از شروع کلاس ، ۳۲۵۵ دانش آموز در منطقه مدرسه متحد لس آنجلس به ویروس کرونا مبتلا شدند .

در مدارس دولتی برورد فلوریدا ، بیش از ۳۰۰۰ دانش آموز و کارکنان مجبور به قرنطینه شدند. در هاوایی ، برخی از مدارس در بازگشت از آموزش از راه دور ، آموزش کلاسی را به طور کامل لغو می کنند.

“وقت و زمان دوباره ما شاهد بچه ها به مدرسه بازگشت و پس از آن به خانه می آیند – هم پس از قرار گرفتن در معرض و یا بیمار خود،” دکتر نیکول Braxley یک پزشک طب اورژانس در مرکز پزشکی رحمت San Juan در ساکرامنتو، گفت NPR . ویروس می افزاید: “ویروس چند روز قبل از بروز علائم بیماری از بین می رود. تمام خانواده ها ناگهان افشا می شوند. ”

۲۰/۸/۲۱ ساعت ۱۲ شب PDT – مدارس تگزاس مجاز به رعایت الزامات ماسک هستند

آژانس آموزشی تگزاس می گوید به طور موقت ممنوعیت استفاده از ماسک در این ایالت را اجرا نخواهد کرد. فرماندار گرگ ابوت با انتقاد و چالش های قانونی روبرو شده است تا مدارس را از اعمال ماسک استفاده نکند.

این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که دیوان عالی ایالت رای داد که مدارس می توانند الزامات ماسک را موقتا اجرا کنند.

کپسول کیدستون چیست؟

کپسول آراپیس درمان موثر آرتروز گردن

پودر چاقی طلای سبز

پودر لاغری طلای سبز

قرص بلغم ۱۰۰ عددی

پودر روتارین

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما باید ویژگی نام تجاری خود را در تنظیمات تم -> فروشگاه -> مارک ها را انتخاب کنید
سبد خرید
ستون کناری