مقالات

۵ فایده جوانسازی پوست

5 فایده جوانسازی پوست

همچنین بخوانید:

جوانسازی پوست یک روش غیرجراحی است که می تواند به شما کمک کند همانطور که احساس می کنید شاداب به نظر برسید و نیازی به زمان و خطرات مربوط به جراحی زیبایی سنتی ندارد. این درمان غیرجراحی می تواند مزایای متعددی را برای مردان و زنانی که مایل به از بین بردن عیوب ناشی از افزایش سن ، آفتاب ، زخم ، آلودگی و بیماری های پوستی هستند ، به همراه داشته باشد.

همکاری با ارائه دهنده باتجربه می تواند به شما در دستیابی به نتایج مورد نظر در جوانسازی پوست کمک کند. متخصص جوانسازی پوست کارل تریپ ، MD ، از مراقبت های اولیه Waco در Waco ، تگزاس ، تجربه زیادی در استفاده از این روش درمانی برای کمک به بیماران در بهبود ظاهر صورت خود دارد. دکتر تریپ بر اساس وضعیت پوست شما و اهداف زیبایی شما یک برنامه درمانی شخصی طراحی می کند.

دکتر تریپ از نور درمانی پالسی شدید با سیستم Cynosure® Icon® استفاده می کند. سیستم آیکون طول موج های متفاوتی از نور را در عمق لایه دوم پوست شما بدون آسیب رساندن به لایه بالایی وارد می کند. جوانسازی پوست می تواند طیف وسیعی از مسائل مربوط به رنگ پوست را برطرف کند. در اینجا پنج فایده ای است که می توانید با جوانسازی پوست به دست آورید.

۱. خطوط و چین و چروک های ریز را کاهش می دهد

بدن شما بعد از ۲۰ سالگی سالانه ۱ درصد کلاژن کمتری تولید می کند کلاژن به ساختار پوست کمک می کند. علاوه بر این ، تولید کلاژن به روند بازسازی پوست کمک می کند. با کاهش تولید کلاژن ، پوست می تواند ساختار خود را از دست بدهد ، خشک شود ، چربی کمتری داشته باشد ، و چین و چروک ، شل و افتاده به نظر برسد.

جوانسازی پوست رشد کلاژن را تشویق می کند تا به پوست پرتر و جوان تر شود. هنگامی که انرژی سیستم نماد به منطقه مورد نظر تحویل داده می شود ، بدن شما گرما را به عنوان یک آسیب تفسیر می کند و برای ترمیم “آسیب” کلاژن تولید می کند. با گذشت زمان ، این کلاژن اضافی برای ایجاد یک رنگ صاف و یکنواخت عمل می کند.

۲. رگهای صورت را به حداقل می رساند

رگهای صورت یا مویرگهای شکسته به صورت خطوط کوچک قرمز ، بنفش یا آبی در زیر سطح پوست روی بینی ، چانه و گونه ها ظاهر می شوند.

رگهای صورت با افزایش سن ضعیف می شوند و در صورت آسیب دیدگی خورشید ، عوامل محرک و عوامل دیگر مستعد گشاد شدن و کشیدگی می شوند. رگهای صورت همچنین می توانند برجسته تر شوند زیرا پوست پیرتر نازک می شود و رگهای متسع بیشتر نمایان می شوند.

هنگامی که رگ های صورت با نور درمانی پالس شدید درمان می شوند ، گرما وریدها را متلاشی می کند و به بافت اسکار تبدیل می شوند. سپس بافت اسکار طی چندین درمان جذب بدن شما می شود و در نتیجه پوست یکدست تر می شود.

۳. زخم های آکنه را بهبود می بخشد

اسکار آکنه می تواند به صورت تورفتگی دائمی در پوست ظاهر شود. مقصر بزرگ زخم ها نوعی آکنه به نام کیست آکنه است. کیست های آکنه جیب های بزرگ و پر از چرکی هستند که بافت پوست را از بین می برند و تولید کلاژن را مختل می کنند.

هنگامی که کیست تخلیه می شود ، کلاژن از دست رفته همیشه با بهبودی ناحیه ترمیم نمی شود. اگر بدن شما نتواند به اندازه کافی کلاژن تولید کند ، حفره ها یا فرورفتگی هایی در طول روند بهبود ایجاد می شود.

جوانسازی پوست با سیستم Icon انرژی را به ناحیه زخم وارد می کند. بدن شما سپس با تولید کلاژن در ناحیه ، به انرژی گرمایی پاسخ می دهد ، که سپس فرورفتگی زخم را پر می کند تا ظاهری صاف و یکدست ایجاد کند.

۴. لکه های آفتابی را کاهش می دهد

لکه های خورشیدی یا لکه های پیری زمانی رخ می دهند که بدن در اثر قرار گرفتن در معرض نور خورشید باعث تکثیر سلول های رنگدانه ای پوست می شود. این لکه ها به طور معمول در صورت و سایر نواحی بدن که بیشترین نور خورشید را دارند ظاهر می شوند.

درمان های جوانسازی پوست می تواند یک درمان آسان و موثر برای لکه های سنی باشد. نور درمانی پالسی شدید ملانین یا رنگدانه را تجزیه می کند و بافت اطراف را بدون آسیب می گذارد.

۵. قرمزی و روزاسه را برطرف می کند

روزاسه رگ های خونی را در صورت قابل مشاهده می کند و همچنین می تواند صورت را قرمز یا قرمز نشان دهد. همچنین می تواند باعث ضخیم شدن پوست ، التهاب ، جوش و رنگ ناهموار پوست شود.

جوانسازی پوست با سیستم آیکون می تواند عروق خونی را با منقبض شدن و کوچک شدن آنها کاهش دهد. و تولید کلاژن اضافی می تواند بافت پوست را بهبود بخشد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.